انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51384

21 بازدید0 views

حجت الاسلام مجید انصاری روز پنجشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی #فراسخن و در پاسخ به این سوال که به عنوان یک شهروند آیا پای صندوق رای حاضر می شوید؟ افزود: بله، رای می دهم چون زنده هستم؛ چون انسان، مسلمان و ایرانی هستم.وی اضافه کرد: انسان زنده، مسلمان و ایرانی در برابر […]

حجت الاسلام مجید انصاری روز پنجشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی #فراسخن و در پاسخ به این سوال که به عنوان یک شهروند آیا پای صندوق رای حاضر می شوید؟ افزود: بله، رای می دهم چون زنده هستم؛ چون انسان، مسلمان و ایرانی هستم.
وی اضافه کرد: انسان زنده، مسلمان و ایرانی در برابر سرنوشت خود، کشور خود و هموطنان نسل های آینده نمی تواند بی تفاوت باشد.
انصاری اظهار کرد:‌ به این دلیل رای می دهم که در انقلاب و دفاع مقدس شرکت کرده ام و اگر همه در جبهه های دفاع مقدس حضور پیدا نمی کردیم، امروز ایران نبود.
وی ادامه داد: اگر ما در سال ۷۶ در انتخابات شرکت نمی کردیم، خاتمی و دولت اصلاحات روی کار نمی آمد.
این کنش گر سیاسی گفت: اگر امروز در رای گیری و انتخابات شرکت نکنیم فردای ایران تیره و تاریک خواهد بود، پس برای ایرانی روشن تر و آینده ای بهتر برای خود و فرزندانمان در انتخابات شرکت می کنیم؛ علاوه بر اینها به امام وفادار هستیم چون حضور در انتخابات وصیت امام راحل و از تاکیدات ایشان بود؛ تاکیدات آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان مرد بزرگ و تاریخ ساز انقلاب بود؛‌ تاکیدات بزرگان دیگر مانند بیت حضرت امام و آیت الله سید حسن خمینی و همچنین مقام معظم رهبری است.
وی افزود: به گفته بزرگان و با رجوع به عقل، به وظیفه خود عمل کرده و در انتخابات شرکت می کنیم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه برخی از شهرها روز ۲۹ اردیبهشت ماه (فرداد) همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
اجتمام** ۷۳۲۹**۱۰۲۷**خبرنگار: لیلا اسماعیل نژاد**انتشار: جواد دهقانی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی #فراسخن:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.