انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51397

31 بازدید4 views

به گزارش #فراسخن، در پیام سفیر ایران که امروز (پنجشنبه) در اختیار #فراسخن قرار گرفت، آمده است: دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری همگام با داخل ایران و کشورهای مختلف، جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر ۱۹ می ۲۰۱۷ در شهرهای تفلیس پایتخت گرجستان و باتومی از ساعت ۸ الی ۱۸ به وقت محلی برگزار خواهد شد.شهیدی […]

به گزارش #فراسخن، در پیام سفیر ایران که امروز (پنجشنبه) در اختیار #فراسخن قرار گرفت، آمده است: دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری همگام با داخل ایران و کشورهای مختلف، جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر ۱۹ می ۲۰۱۷ در شهرهای تفلیس پایتخت گرجستان و باتومی از ساعت ۸ الی ۱۸ به وقت محلی برگزار خواهد شد.
شهیدی تاکید کرده است: سفارت ایران در گرجستان از عموم هموطنان عزیز دعوت می کند تا با حضور گسترده در صحنه انتخابات، خود را برای خلق یک حماسه دیگر آماده کنند و نقش سازنده وتأثیرگذاری را در این دوره از رای گیری نیز به نمایش بگذارند.
سفیر ایران ادامه داده است: همان اندازه که انتخاب اصلح اهمیت دارد، میزان مشارکت مردم در آینده اقتصادی و سیاسی و امنیتی ایران هم مؤثر خواهد بود.
شهیدی در پایان پیام خود نوشته است: حضور میلیونی و مسئولانه هموطنان پای صندوق های رای توسط یکایک ایرانیان، افزایش قدرت نرم و اقتدار ایران سرافراز را در عرصه های داخلی و بین المللی بیش از پیش نشان خواهد داد.
به گزارش #فراسخن، صندوق شماره یک در تفلیس پایتخت گرجستان، خیابان تاشکندی، شماره ۳۷ مجتمع آموزش فردوسی سفارت ایران و در شهر بندری باتومی هم سرکنسولگری جمهوری اسلامی خیابان پرنواز مپه پلاک ۸۳ برای محل استقرار دو صندوق اخذ رای از هموطنان پیش بینی شده است.
زمان آغاز رای گیری براساس وقت محلی ساعت هشت و پایان آن نیز ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه اعلام شده است و رای دهندگان ۱۸ سال تمام (متولدین ۲۹/۲/۱۳۷۹ و قبل از آن – به میلادی ۱۸/۰۵/۲۰۰۰) با شناسنامه ایران و همراه داشتن شماره کارت ملی یا گذرنامه ایرانی می توانند رای خود را به یکی از چهار صندوق اعلام شده بیاندازند.
پست الکترونیکی p.election1396@mfa.gov.ir تخصیص داده شده برای کلیه ایرانیان خارج از کشور برای طرح پرسش و دریافت پاسخ در نظر گرفته شده است و همچنین بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو نیز آماده پاسخگویی به پرسش های هموطنان است.
بنا به اعلام حسن قشقاوی رئیس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور، ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با رای گیری در ایران، در ۱۰۳ کشور و ۲۷۹ شعبه، برای اخذ رای از ایرانیان مقیم خارج اقدام می شود.
معاون وزیر امور خارجه همچنین اعلام کرده است که براساس تازه ترین اطلاعات قطعی شده در ۱۳۲ نمایندگی شامل سفارتخانه ها و سرکنسولگری انتخابات برگزار می شود و براساس پرونده های تشکیل شده کنسولی، ۲٫۵ میلیون هموطن در خارج حائز شرایط رای دادن هستند که البته آمار دقیقی نیست و همیشه آمار شناوری داریم.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.