انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51411

20 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، پروانه مافی عصر چهارشنبه در همایش حمایت از دکتر روحانی در محل ستاد مرکزی اصلاح طلبان ساوه افزود: در سال ۹۱ درآمد هر بشکه نفت ۱۰۴ دلار و مجموع اعتبار درآمدهای نفتی، گاز و مشتقات آن ۲۵۰ میلیون دلار بود که قیمت هر بشکه نفت در دولت یازدهم به ۴۴ دلار کاهش […]

به گزارش #فراسخن، پروانه مافی عصر چهارشنبه در همایش حمایت از دکتر روحانی در محل ستاد مرکزی اصلاح طلبان ساوه افزود: در سال ۹۱ درآمد هر بشکه نفت ۱۰۴ دلار و مجموع اعتبار درآمدهای نفتی، گاز و مشتقات آن ۲۵۰ میلیون دلار بود که قیمت هر بشکه نفت در دولت یازدهم به ۴۴ دلار کاهش یافت.
وی اظهار کرد: در دولت یازدهم اعتبارات ۱۰۰ میلیون دلار کاهش یافت اما در عین حال، دولت ۱۰۰ میلیون دلار بیشتر هزینه کشور کرد.
وی دولت های نهم و دهم را بدهکار و ورشکسته دانست و گفت: بانک ها تحریم بودند، پول فروش نفت را با چمدان به کشور وارد می کردند و کشتی محموله های صادراتی تنها در مسیرهای خاصی اجازه سفر داشتند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت یازدهم در شان ملت ایران و با فرهنگ اسلامی ایرانی کشور را اداره کرد.
مافی گفت: این دوره از انتخابات ریاست جمهوری بسیار سخت شده چرا که تهمت، افترا و دروغ پردازی و بداخلاقی ها اوج گرفته است.
وی ادامه داد: یکی از انتقادات وارد بر دولت یازدهم این است که بر خلاف انجام اقدامات بسیار و موثر، به دلیل آبروداری و دوست داری نظام بسیاری از مشکلات را نگفت و سکوت کرد در حالی که باید گزارش لحظه به لحظه را به مردم ارائه می کرد.
مافی افزود: روحانی یک دولت نابسامان، بی انضباط را با صندوق خالی از پول تحویل گرفت و نجیبانه شروع به کار کرد و امروز که زیرساخت ها آماده شده، می خواهند دولت را از او بگیرند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: نباید اجازه داد کار دولت نیمه کاره رها شود چراکه در تاریخ جمهوری اسلامی نیز دولت نیمه کاره نداشته ایم، دور اول زمان اقدامات سخت افزاری و دور دوم مرحله امور نرم افزاری است.
مافی گفت:نظام سلامت هدیه دولت یازدهم به مردم ایران است و بیش از ۱۱ میلیون فاقد بیمه، زیر چتر حمایتی قرار گرفتند.
وی اضافه کرد: آیا دولتی که ایران را از فشار جنگ خانمان سوز خارج کرد ناکارآمد است؟
وی افزود: هم اکنون در تولید گندم خودکفا شده ایم و علاوه بر تامین گندم سال جاری، سه میلیون تن آماده صادرات است.
به گفته وی نخستین محموله گندم صادراتی ایران ۳۰ اردیبهشت جاری از بندرامام خمینی (ره) ارسال می شود.
این نماینده مجلس بیان کرد: دولت یازدهم پس از ۳۸ سال موفق به خرید ۱۰۰ فروند هواپیما شده و شبکه پرسرعت ملی اطلاعات را نسبت به سال ۹۱ ، حدود ۶ برابر افزایش داده و اشتغال زایی را که در پایان سال ۹۱، صفر بود به ۱٫۵ میلیون رساند.
مافی گفت: امروز ادعای سوئیس بودن نداریم اما بدون شک ونزوئلا هم نشدیم که اگر آن مسیر قبل را می رفتیم دچار فروپاشی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی می شدیم.
وی افزود: پرونده هسته ای ایران ۱۳ سال حل نشد اما دولت یازدهم در کمتر از سه سال جایگاه هسته ای کشور را در دنیا تثبیت کرد و تمام تحریم ها به جز تحریم های نظامی که در برجام لحاظ نشده، برداشته شد.
مافی گفت: عده ای به دروغ برای فریب مردم از نافرجامی برجام می گویند در حالی که تنها دکتر روحانی و وزیر محبوب وی دکتر ظریف می توانند برجام را ادامه دهند.
وی با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی صادرات کشور نسبت به واردات پس از ۸۵ سال افزود: ۲۵ میلیارد دلار قاچاق در سال ۹۱ به ۱۰ میلیارد دلار در دولت یازدهم کاهش یافته و تلاش های زیست محیطی ایران نیز ۹ پله ارتقا یافته است.
به گفته مافی ۲۹ اردبیبهشت آغازی برای ساخت ایرانی برتر در منطقه خواهد بود.
۷۲۶۹/۳۰۷۵/۱۸۷۶
خبرنگار: الهام بابایی** انتشار دهنده:غلامرضا مالک زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.