انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51436

15 بازدید1 views

مصطفی کواکبیان عصرچهارشنبه در همایش بزرگ انتخاباتی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب در حمایت از روحانی و نامزدهای لیست شهر سبز که در مجتمع الهادی برگزار شد افزود: از درگاه الهی هرکس مایوس باشد بچه مسلمانان نباید مایوس باشند. این قوم کفار باید مایوس و ناامید باشد. شما احزاب اصلاح طلب هستید.وی ادامه داد: حزب […]

مصطفی کواکبیان عصرچهارشنبه در همایش بزرگ انتخاباتی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب در حمایت از روحانی و نامزدهای لیست شهر سبز که در مجتمع الهادی برگزار شد افزود: از درگاه الهی هرکس مایوس باشد بچه مسلمانان نباید مایوس باشند. این قوم کفار باید مایوس و ناامید باشد. شما احزاب اصلاح طلب هستید.
وی ادامه داد: حزب اخوان المسلمین در مصر ۸۵ سال مبارزه کرد و آخر هم محمد مرسی هنوز در زندان است. بنابراین چه انتظاری دارید و چرا باید گلایه گذاری کنیم. یک مقدار بغض را در گلویمان می فشاریم و بیشتر برای فعالیت انگیزه پیدا می کنیم.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در بحث انتخابات ریاست جمهوری تشخیص من این است که واجب تر دانستم که بروم در شهرها و روستاها برای حمایت از روحانی سخنرانی کنم.
وی به لیست شهرسبز اشاره کرد و گفت: اگر بنده در تهران بودم مطمئنا این لیستی که بسته شده این گونه نبود. اما به هر حال از روز اول قرار این بود که خود نامزدها همفکری کنند و ستاد هم هدایت کلی را داشته باشد و کار پیش برود.
کواکبیان به شرایط تهران اشاره کرد و گفت: وضع تهران حالش خرابتر از این حرف ها است. من با کمیسیون امنیت ملی و نمایندگان تهران از۱۰ شب تا ۵ صبح تهرانگردی داشتیم . ما ۲۰ هزار معتاد متجاهر در تهران داریم و مشکلات تهران زیاد است. اگر بخواهیم نام ببریم، بنابراین نیازمند برنامه ریزی های دقیق و ورود افراد متخصص در همه زمینه ها است.
نماینده مردم تهران در مجلس به املاک نجومی اشاره کرد و گفت: من طراح تحقیق و تفحص از املاک نجومی بودم ولی ابر و باد و مه و خورشید و فلک به کارآمد که نگذاشتند این کار انجام شود و آخر هم نگذاشتند که بگویم کل فیش های نجومی و حقوق های نامتعارف به ۳۰ میلیارد تومان نمی رسد ولی برخی املاکی که تخفیف داده شده تا ۴۰ میلیارد بوده است.
وی در ادامه گفت : ۲۰۰ اتوبوس از کجا به مصلای تهران آمده است. از اطراف تهران چگونه به مصلا آمده و مانور تبلیغی داشته است.
کواکبیان با بیان اینکه بیشتر مشکلات ما این است که حزب باور نشده ایم گفت: امیدوارم که اصلاح طلبان پیروز شوراها شوند اما اگر نشدیم خودمان باید خودمان را سرزنش کنیم.
نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه به تبلیغات شوراها اشاره کرد و افزود: بعضی از دوستان ما زنگ زدند که ما پول تبلیغات نداریم اما اگر احزاب ما واقعا حزب بودند و مورد حمایت کلیت نظام ، نباید بگوییم که پول تبلیغات را خودتان بدهید.
در ادامه این همایش محمدرضا چمنی گفت: ما چون عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان نبودیم با بعضی از احزاب اصلاح طلب مشورت کردیم و این جبهه را در قالب شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب تشکیل دادیم چرا که باید فعالیت حزب خود را انجام می دادیم و از رهنمودهای بزرگان اصلاحات نیز استفاده کردیم. البته تشکیل این جبهه برای انتخابات نیست و برای کارهای مشترک حزبی در زمینه های اجتماعی و سیاسی است.
وی ادامه داد: لیست شهرسبز که متشکل از همه متخصصین در همه رشته ها هستند را برای حضور در انتخابات شورای شهر آماده کردیم.
به گزارش #فراسخن، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت امسال برگزار می شود.
سیام**۱۰۵۸**انتشار:امیرکاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.