انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51458

17 بازدید1 views

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی چهارشنبه شب در جمع حامیان و طرفداران خود در بجنورد مرکز خراسان شمالی با بیان اینکه ایجاد اشتغال را در حوزه آی تی از ۱۰۰ هزار به ۴۰۰ هزار نفر خواهیم رساند ، اظهار کرد: فضای مجازی را بسیار توسعه خواهیم داد چرا که کشور هندوستان در این زمینه از نفت […]

حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی چهارشنبه شب در جمع حامیان و طرفداران خود در بجنورد مرکز خراسان شمالی با بیان اینکه ایجاد اشتغال را در حوزه آی تی از ۱۰۰ هزار به ۴۰۰ هزار نفر خواهیم رساند ، اظهار کرد: فضای مجازی را بسیار توسعه خواهیم داد چرا که کشور هندوستان در این زمینه از نفت ما بیشتر درآمد دارد.
وی گفت: در زمینه فضای مجازی همچون سایر کشورها تولید محتوا ایجاد خواهیم کرد و جوانان ما این ظرفیت و توانمندی را دارند.
رئیسی با بیان اینکه به عناوین مختلف پول به مردم می دهید، افزود: مردم هوشیار هستند پول را می گیرند اما به کسی دیگر رای می دهند.
وی با بیان اینکه کسانی که در مورد اجتماع مردمی صحبت می کنند بیایند جمعیت حاضر شده در مصلی بجنورد را مشاهده کنند، گفت: ما حرف و سخن مردم را خوب می شنویم و برای آنان اهمیت قائل هستیم و کسانی که به مردم می گویند سایه جنگ را از کشور دور کرده اند، بدانند که این حضور مردم بود که جنگ را از کشور دور کرد.
رئیسی افزود: مردم می گویند فقر زندگی را خراب کرده، چرا کارخانه ها تعطیل شده و تعدادی نیمه فعال هستند و چرا فساد همه جا را فرا گرفته است به مردم آدرس غلط ندهید، ما بین مردم دیوار نمی کشیم بلکه بین مفسدان و چپاول گران دیوار می کشیم.
وی با بیان اینکه دولت روحانی از آزادی زنان حرف می زند، گفت: مگر آزادی زنان را شما داده اید ، خدا آزادی زنان را داده و شما حرف زنان را بشنوید.
وی با اشاره به حقوق شهروندی افزود: حقوق شهروندی این است که اشتغال در جامعه باشد و مردم زیادی تحت سازمان های حمایتی نباشند و زن و جوان در شان خود شغل داشته باشند و اگر می خواهید حرف مردم را بفهمید باید به میان آنان بروید و حرف آنان را بشنوید.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر اقتصادی کردن حوزه کشاورزی تاکید کرد و افزود: با ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی، چهار شغل در قبال هریک کشاورز ایجاد می شود که به این امر تاکنون پرداخته نشده است.
رئیسی گفت: هم اکنون ۱۱ میلیون جوان آماده ازدواج در کشور وجود دارد و ۵۰۰ هزار نفر معطل تسهیلات بانکی هستند، اگر چند وامی که به ثروتمندان داده شده است را بین آنان تقسیم کنیم، همه از تسهیلات برخوردار خواهند شد.
وی با بیان اینکه می گویند برای ایجاد شغل از کجا پول می آورید ، افزود: اگر پول نیست چه طور در شب انتخابات پیامک می زنید یارانه کسانی که قطع شده است وصل خواهد شد، اگر پول نیست پس این پیامک ها چی است؟
رئیسی افزود: در شب انتخابات تمام دهیارها دعوت شده و به هر نفری قرار است ۱۰۰ میلیون ریال بدهند، اگر پول نیست از کجا برای آنان تامین خواهید کرد.
وی گفت: اهل تسنن و زنان از نگاه تزیینی خسته شده اند و می گویند چرا در زمان انتخابات به ما نیاز است، به اهل تسنن کردستان اعلام می کنند ما به اهل سنت اجازه داده ایم از زبان و کتاب و گویش خود استفاده کنند، این حق را کسی به آنان نداده بلکه خدا به آنان داده است، وظیفه دولت صیانت از حقوق تمامی اقشار جامعه است.

** قدردانی از قالیباف و میرسلیم
حجت الاسلام رئیسی از کناره گیری قالیباف تقدیر کرد و افزود: وی در حوزه وظیفه شناسی بموقع عمل کرد، چرا که هدف وی رفع فقر و بیکاری از جامعه است؛ وی همچنین از میرسلیم دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز تشکر کرد.
حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه هرسال باید طبق قانون ۲۰ هزار مسکن برای اقشار مخصوص، بخصوص نیازمندان تامین شود ، گفت: مسکن مهر را کنار گذاشته اید و از مسکن اجتماعی یاد می کنید، چه تعداد مسکن اجتماعی برای مردم ساخته اید؟
وی افزود: این دولت با ضعف دیپلماسی نمی تواند سند برجام را لغو کند، ما دیپلماسی ملتمسانه نمی خواهیم و دیپلماسی انقلابی را می پذیریم.
نامزد دوازدهمین دوره انتحابات ریاست جمهوری افزود: بازار کشور عراق هم اکنون به دست کشور ترکیه افتاده است، اگر دیپلماسی فعال بود باید صادرات بسیاری به این کشور انجام می شد، چرا برای صادرات محصولات به کشورهای همسایه فکری نشده است.
وی همچنین به صندوق بازنشستگان اشاره کرد و افزود: چرا دولت باید دست در جیب بازنشستگان کند و بیمه ها دچار مشکل شود.
حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: کشور مشکل پول، خاک حاصلخیزو کمبود آب ندارد، بلکه مشکل مدیریت انقلابی و جهادی دارد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین انتخابات میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود.
۳۰۰۷/۷۱۸۶/ ۶۰۴۲
خبرنگاران: فاطمه مقدسی باجگیران، ربابه صانعی** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.