انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51466

18 بازدید0 views

بیژن نامدار زنگنه شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین روحانی در کاشان در گفت و گوی اختصاصی با #فراسخن افزود: در کنار این دو دستاورد کارهای دیگری همچون کاهش تورم، افزایش رشد اقتصادی و طرح تحول سلامت از خدمات آقای روحانی بود.وی در پاسخ به این سئوال که چرا […]

بیژن نامدار زنگنه شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از ستاد مرکزی انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین روحانی در کاشان در گفت و گوی اختصاصی با #فراسخن افزود: در کنار این دو دستاورد کارهای دیگری همچون کاهش تورم، افزایش رشد اقتصادی و طرح تحول سلامت از خدمات آقای روحانی بود.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت بود افزود: انتخابات حق و تکلیف ما است و برای این که آینده روشنی برای خود و فرزندان خود داشته باشیم باید هر چه پرشورتر در انتخابات شرکت کنیم.
وی افزود: آن چه برای ما مهم است این است که ایران باید سربلند بماند و حضور ما می تواند تعیین کننده آینده مان باشد.
وزیر نفت همچنین درجمع جوانان حامی روحانی در ستاد مرکزی این نامزد در کاشان اظهار داشت: در سال ۸۴ در حال جهش به سوی آینده روشن بودیم که شاخص های اقتصادی هم مثبت بود ولی متاسفانه بلایی نازل شد و همه چیز بهم ریخت.
وی ادامه داد: وزارت نفت مثل زلزله ای هشت ریشتری بهم ریخت و ده ها سال کشور به عقب بازگشت.
نامدار زنگنه با بیان این که منطق کسانی که حرف هایی می زنند و می خواهند کشور را به عقب برگردانند جهل است گفت: باید تمام تلاش خود را بکنیم تا جلو این کار را بگیریم.
وی بیان کرد: خرد این نیست که بجای استاد شجریان، فرد خواننده ای مثل تتلو(امیرحسین مقصودلو خواننده پاپ) را انتخاب کنیم.
وی بیان کرد: خوشحالم در جمع کسانی حضور دارم که بلوغ سیاسی بالایی دارند و تاکید می کنم همه با حضور پرشور پای صندوق های رأی بار دیگر انتخابی آگاهانه را نشان دهیم.
وزیر نفت شامگاه چهارشنبه در جمع هواداران دکتر روحانی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل سخنرانی کرد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۹ اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می شود.
۷۴۰۸/ ۷۴۷۲ / ۱۸۷۶
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار: غلامرضا مالک زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.