انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51474

30 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی ۶ صندوق اخذ رای در کوالالامپور پایتخت، یک شهر شمالی و یک شهر جنوبی مالزی که بیشتر ایرانیان در این مناطق ساکن هستند درنظر گرفته و مستقر کرده است.ساکنان کوالالامپور پایتخت مالزی از ساعت ۹ صبح به وقت محلی تا ۱۹ با حضور در کنسولگری و […]

به گزارش #فراسخن، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی ۶ صندوق اخذ رای در کوالالامپور پایتخت، یک شهر شمالی و یک شهر جنوبی مالزی که بیشتر ایرانیان در این مناطق ساکن هستند درنظر گرفته و مستقر کرده است.
ساکنان کوالالامپور پایتخت مالزی از ساعت ۹ صبح به وقت محلی تا ۱۹ با حضور در کنسولگری و یا رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نسبت به انتخاب کاندیدای موردنظر خود در انتخابات ریاست جمهوری اقدام می کنند.
سومین صندوق این دوره از انتخابات در مالزی دانشگاه ‘یو.ام’ در حومه شهر کوالالامپور نیز در همین ساعات میزبان رای دهندگان و دانشجویان ایرانی است.
صندوق شماره چهار به صورت سیار از ساعت ۹ صبح روز جمعه تا ساعت ۱۴ به وقت محلی مالزی در دانشگاه پوترا مالزی ‘یو.پی.ام’ در ایالت سلانگور و از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در دانشگاه ‘لیم کوک وینگ’ در ‘پوتراجایا’ پایتخت سیاسی مالزی مستقر است.
پنجمین صندوق دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران نیز در در دانشگاه فناوری مالزی (یو.تی.ام) شهر جوهور در جنوب این کشور و صندوق شماره ۶ در دانشگاه علوم مالزی (یو.اس.ام) در شهر ‘پیننگ’ از ساعت ۹ صبح امروز با هدف اخذ رای از ایرانیان ساکن این مناطق مستقر شدند.
گزارش های دریافتی حاکی است ایرانیان مقیم مالزی با استقبال از انتخابات ریاست جمهوری انداختن آرای خود را به صندوق تبی درنظر گرفته شده آغاز کرده اند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (جمعه) به طور همزمان در سراسر ایران و بیش از ۱۰۰ کشور جهان برگزار می شود.
در این دوره از انتخابات سیدمصطفی آقامیرسلیم، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا به عنوان چهار رقیب حضور دارند و مورد قضاوت ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات قرار می گیرند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی هستند.
دارا بودن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و داشتن ۱۸ سال تمام تا ۲۹ اردیبهشت امسال از جمله شرایط شرکت کنندگان در انتخابات برای رای دادن است و شرکت کنندگان همچنین باید برای دادن رای، شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند، اما ایرانیان خارج از کشور در صورت همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی می توانند با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی در انتخابات شرکت کنند.
آساق**۲۴۱**۱۶۱۱**رضاپیمان یغمایی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.