انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51484

34 بازدید3 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، وزیر امور خارجه در میان استقبال مردم در شعبه اخذ رای حسینیه جماران حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت. دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح امروز با دستور وزیر کشور آغاز شد. رهبر معظم انقلاب در ساعات اولیه […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، وزیر امور خارجه در میان استقبال مردم در شعبه اخذ رای حسینیه جماران حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح امروز با دستور وزیر کشور آغاز شد.
رهبر معظم انقلاب در ساعات اولیه امروز با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) رای خود را به صندوق انداختند.
حسن روحانی، اسحاق جهانگیری، سید مصطفی هاشمی طبا، محمد رضا عارف تاکنون رای خود را به صندوق اخذ رای انداخته اند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم از بامداد امروز در خارج از کشور آغاز شده و هموطنان در کشورهای واقع در شرق آسیا، آرای خود را در صندوق های رای ریخته اند.
سیام**۲۰۲۱**خبرنگار:داود مرادپور
۱۵۵۳** انتشار: کتایون لامع زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.