انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51496

15 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن،علی مطهری که روز جمعه رای خود را درحسینیه ارشاد به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران درباره عملکرد صدا و سیما در پوشش برنامه های انتخاباتی اظهار کرد:عملکرد صدا و سیما در پوشش مناظره ها و مستندهای نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری خوب بود اما در بخش خبر گاهی جانبداری هایی وجود […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن،علی مطهری که روز جمعه رای خود را درحسینیه ارشاد به صندوق انداخت در جمع خبرنگاران درباره عملکرد صدا و سیما در پوشش برنامه های انتخاباتی اظهار کرد:عملکرد صدا و سیما در پوشش مناظره ها و مستندهای نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری خوب بود اما در بخش خبر گاهی جانبداری هایی وجود داشت.
وی با بیان اینکه تسلیم رای ملت هستیم، افزود: هر کسی رای آورد، همه باید تابع وی باشند.
مطهری درباره پیام حضور گسترده مردم در انتخابات ادامه داد:پیام این حضور این است که در ایران دموکراسی و مردم سالاری وجود دارد و مردم انتخاب می کنند.
وی با بیان اینکه رقابت میان نامزدها واقعی و نه صوری و فانتزی است، ادامه داد: مردم احساس می کنند انتخاب آنها در آینده کشور موثر است و می تواند تغییراتی را ایجاد کند به همین دلیل است که فعال در انتخابات شرکت می کنند در غیر این صورت شرکت نمی کردند.
نماینده مردم تهران حضور مردم در پای صندوق های رای را نکته ای مثبت برای انقلاب و مردم عنوان و اضافه کرد: نگاه دنیا در هر انتخاباتی به میزان مشارکت مردم است و این مساله می تواند در جایگاه ایران از نظر اقتصادی، سیاسی و امنیتی تاثیرگذار باشد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند .
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
۱۸۸۰**۱۴۴۰
خبرنگار: حنانه شفیعی** انتشار:‌گلشن

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.