انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51500

16 بازدید0 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، «الیاس نادران» صبح امروز (جمعه) با حضور در مسجد بزرگ نارمک برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور گسترده مردم برای شرکت در انتخابات وحدت ملی و انسجام داخلی را تقویت می کند و امیدوارم طرفداران نامزدها نیز بعد از انتخابات رقابت را به رفاقت تبدیل کنند. وی […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، «الیاس نادران» صبح امروز (جمعه) با حضور در مسجد بزرگ نارمک برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور گسترده مردم برای شرکت در انتخابات وحدت ملی و انسجام داخلی را تقویت می کند و امیدوارم طرفداران نامزدها نیز بعد از انتخابات رقابت را به رفاقت تبدیل کنند.
وی گفت: امیدوارم نامزد منتخب مردم برای پس از تصدی پست ریاست جمهوری پیگیر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد و از این فرصت برای از بین بردن چالش های اجتماعی و زخم های کهنه استفاده کند تا یکپارچگی ملی در تمام سطوح دیده شود.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که پس از تعیین تکلیف رئیس جمهور منتخب مردم طرفداران نامزدها سعی کنند به گونه ای عمل کنند تا شاهد اتفاقات ناپسند سال ۸۸ نباشیم و یکپارچگی و وحدت مردم و نظام حفظ شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
سیام**۹۰۲۹**۹۱۳۲**خبرنگار: مهدی موذن**انتشار:مرضیه فاتحی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.