انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51503

16 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمدرضا عارف که صبح امروز جمعه به همراه همسرش برای شرکت در انتخابات، در حسینیه جماران حضور یافته بود، آرای خود برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تهران را به صندوق انداخت.وی در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات گفت: این مردم هستند که با […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمدرضا عارف که صبح امروز جمعه به همراه همسرش برای شرکت در انتخابات، در حسینیه جماران حضور یافته بود، آرای خود برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تهران را به صندوق انداخت.
وی در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات گفت: این مردم هستند که با حضور جدی خود می توانند نماینده خود را در ریاست جمهوری و شورای شهر انتخاب کنند تا بتوانیم موقعیت خوبی به لحاظ تاثیرگذاری در منطقه داشته باشیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سبب اجرایی وعده های آنان در مسند ریاست جمهوری و شورای شهر می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق های رای می اندازند .
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت می کنند.
خبرنگار: سمانه زین العابدین** انتشار: گلشن
۳۳۷۷**۲۰۲۵**۱۴۴۰

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.