انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51504

29 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، کار رای گیری در صندوق شماره یک با شرکت شماری از ایرانیان مقیم و حضور مصطفی اویسی سفیر جمهوری اسلامی در سفارت آغاز شد.صندوق اول در سفارت جمهوری اسلامی ایران به نشانی خیابان استاروولینسکی تراکت – شماره ۴۱ A مستقر است و همچنین در خوابگاه شماره شش دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس در […]

به گزارش #فراسخن، کار رای گیری در صندوق شماره یک با شرکت شماری از ایرانیان مقیم و حضور مصطفی اویسی سفیر جمهوری اسلامی در سفارت آغاز شد.
صندوق اول در سفارت جمهوری اسلامی ایران به نشانی خیابان استاروولینسکی تراکت – شماره ۴۱ A مستقر است و همچنین در خوابگاه شماره شش دانشگاه دولتی پزشکی بلاروس در مینسک رای دانشجویان ایرانی به صندوق ریخته خواهد شد.
رای گیری که ساعت هشت به وقت محلی (یک ساعت و سی دقیقه منفی نسبت به ایران) آغاز شده است براساس زمان تعیین شده تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.
بنا به اعلام حسن قشقاوی رئیس هیات نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در خارج از کشور، همزمان با رای گیری در ایران، در ۱۰۳ کشور و ۲۷۹ شعبه، برای اخذ رای از ایرانیان مقیم خارج اقدام می شود.
معاون وزیر امور خارجه همچنین اعلام کرده است که براساس تازه ترین اطلاعات قطعی شده در ۱۳۲ نمایندگی شامل سفارتخانه ها و سرکنسولگری انتخابات برگزار می شود و براساس پرونده های تشکیل شده کنسولی، ۲٫۵ میلیون هموطن در خارج حائز شرایط رای دادن هستند که البته آمار دقیقی نیست و همیشه آمار شناوری داریم.
افراد ۱۸ سال تمام به بالا (متولدین ۲۹/۲/۱۳۷۹ و قبل از آن – به میلادی ۱۸/۰۵/۲۰۰۰) با شناسنامه ایران و همراه داشتن شماره کارت ملی یا گذرنامه ایرانی می توانند رای بدهند.
اروپام ۱۵۱۶ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.