انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51513

15 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن مستقر در مسجد امیر (ع)، محمود صادقی روز جمعه بعد از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در این حوزه رای گیری در مورد مشارکت مردم اظهار کرد: من در دوره های زیادی در این حوزه رای داده ام ولی امروز حضور مردم بسیار پرشکوه و کم […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن مستقر در مسجد امیر (ع)، محمود صادقی روز جمعه بعد از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در این حوزه رای گیری در مورد مشارکت مردم اظهار کرد: من در دوره های زیادی در این حوزه رای داده ام ولی امروز حضور مردم بسیار پرشکوه و کم سابقه است.
وی ادامه داد: مردم منسجم تر و از طیف های مختلف سیاسی در این دوره از انتخابات حضور یافته اند که این حضور باشکوه مردم معنای خاصی دارد.
صادقی در مورد اینکه با توجه به شرایط بین المللی و داخلی چه فردی می تواند بهتر کشور را هدایت کند، گفت: ابتدا باید خدا را شاکر باشیم که در شرایط بحرانی و ناامنی منطقه انتخابات رقابتی پرشوری در کمال آرامش و سلامت برگزار می شود که این امر مرهون هدایت های رهبری و هوشیاری های مردم است.
نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در حوزه روابط بین الملل، دولتی که تدوین کننده توافق هسته ای بوده است، قطعا صلاحیت بیشتری برای پیگیری اجرای تعهدات جهانی دارد.
این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: بسیاری از برنامه ها در نیمه راه هست و بدون اینکه بخواهیم پیش بینی کنیم، امیدواریم مردم فرد مناسب را انتخاب کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی امروز ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور درحال برگزاری است.
فراهنگ**۹۱۵۷**۱۸۳۴**۱۴۲۹
خبرنگار: منصوره شوشتری**انتشار:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.