انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51516

16 بازدید1 views

به گزارش روز جمعه خبرنگار #فراسخن مستقر در مسجد ابوذر، مردم فهیم این منطقه به رغم گرمی هوا و صف های طولانی در این حماسه مردمی حضور یافته اند تا با رای دادن به فردی که بر اساس معیارهای خود برگزیده اند، نشان دهند که می توانند با هر برگ رای در روند سازندگی و […]

به گزارش روز جمعه خبرنگار #فراسخن مستقر در مسجد ابوذر، مردم فهیم این منطقه به رغم گرمی هوا و صف های طولانی در این حماسه مردمی حضور یافته اند تا با رای دادن به فردی که بر اساس معیارهای خود برگزیده اند، نشان دهند که می توانند با هر برگ رای در روند سازندگی و توسعه کشور سهیم باشند.
اینجا قشرهای مختلف مردم حضور دارند و در این میان کودکانی که هنوز به سن رای دادن نرسیده اند، همراه والدینشان شده اند؛ آنها با کنجکاوی کودکانه خود آمده اند تا حضور در عرصه های مختلف سیاسی را در آینده تمرین کنند.
در این میان رای دهندگان در کنار انتخاب فرد موردنظر خود برای ریاست جمهوری، مشغول نوشتن اسامی افراد مدنظر برای شورای شهر هستند و این انتخابات را برای توسعه و آبادانی شهر موثر می دانند.
شیرین پیری که در صف منتظر رسیدن نوبت خود برای رای دادن است، در گفت‌وگو با خبرنگار #فراسخن گفت: من به عنوان فردی از این جامعه وظیفه خود می دانم که در انتخابات شرکت کنم.
وی که خانه دار و حدود ۵۰ سال دارد، اظهار کرد: اگر ما به عنوان یک ایرانی رای ندهیم، دشمنان و کسانی که مخالف کشور و ملت هستند، برای سرنوشت و آینده ما تصمیم می گیرند و این به صلاح نیست.
پیری یادآور شد: اگر هر کس به وظیفه خود عمل نکند، افرادی چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه در شورای شهر انتخاب می شوند که شاید مورد تایید و خواست ما نباشند.
وی با اشاره به اینکه هیچ یک از مناظره ها را ندیده ام و بر اساس شناخت خود از نامزدها رای خود را به صندوق می اندازم، بیان کرد: هر کس با رای خود می تواند از کشورش دفاع کند.
پیری اضافه کرد: از رئیس جمهوری آینده درخواست دارم به مشکلات و مسائل مختلف که اکنون در جامعه وجود دارد، رسیدگی کند.
مسوول صندوق مسجد ابوذر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار #فراسخن حضور مردم در این شعبه اخذ رای را غیرقابل توصیف دانست و گفت: این حجم از جمعیت باورکردنی نیست و مردم قبل از آغاز رای گیری پشت در مسجد حضور داشتند و تجمع به حدی بود که درهای مسجد امکان داشت از جا کنده شوند.
حسن شماخی ادامه داد: سیل جمعیت و صف طولانی رای دهندگان از ساعات اولیه اخذ رای تاکنون کم نشده و لحظه به لحظه به این جمعیت اضافه می شود؛ به گونه ای که از فرمانداری درخواست کرده ایم نیروی کمکی بفرستند.
وی یادآور شد: تاکنون از طرف فرمانداری ۱۲ نفر نیروی کمکی به این شعبه اخذ رای آمده‌اند اما باز هم نیاز داریم منشی های صندوق اضافه شوند تا مردم بتوانند سریع تر رای خود را به صندوق بیاندازند.
مسوول صندوق مسجد ابوذر افزود: به نظر می رسد این میزان تعرفه رای که در اختیار این شعبه گذاشته شده است تا بعدازظهر به اتمام برسد.
شماخی با بیان اینکه تاکنون هیچگونه مشکلی پیش نیامده و نظم و کنترل و نظارت به خوبی انجام شده است، ادامه داد: از مردم درخواست می شود رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی امروز ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور درحال برگزاری است.
فراهنگ **۱۸۸۳ **۱۸۳۴
خبرنگار: مریم جلوداران ** انتشار: ناهید شفیعی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.