انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51526

13 بازدید1 views

سمپائولی که هم اکنون هدایت باشگاه سوییا اسپانیا را به عهده دارد، روز یکشنبه و پس از پایان فصل جدید لالیگا، به صورت رسمی کار خود را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی آرژانتین آغاز می کند.مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین که اکنون تیمشان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آمریکای جنوبی با ایستادن […]

سمپائولی که هم اکنون هدایت باشگاه سوییا اسپانیا را به عهده دارد، روز یکشنبه و پس از پایان فصل جدید لالیگا، به صورت رسمی کار خود را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی آرژانتین آغاز می کند.
مسئولان فدراسیون فوتبال آرژانتین که اکنون تیمشان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آمریکای جنوبی با ایستادن در رتبه پنجم شرایط سختی برای رسیدن به روسیه دارد، «ادواردو بائوسا» را از کار برکنار و «خورخه سامپائولی» را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردند.
سامپائولی که با کسب موفقیت های متوالی با تیم ملی شیلی و عملکرد تحسین برانگیز در جام جهانی ۲۰۱۴ و قهرمانی کوپا آمریکا، نامی برای خود دست و پا کرد، همچنین اعلام کرد که «مائورو ایکاردی» مهاجم و کاپیتان باشگاه اینترمیلان باید در تیم ملی آرژانتین حضور یابد.
این مهاجم گلزن و جوان در دو سال گذشته و خلاف انتظار جایی در این تیم نداشت که این مساله با اعتراض مردم فوتبال دوست آرژانتین روبرو شده بود.
همچنین حضور «پابلو آیمار» که یکی از بهترین هافبک های ادوار مختلف تیم ملی آرژانتین است، در کنار سامپائولی می تواند دوباره آلبی سلسته را با تفکراتی جدید در کادرفنی در مسیر موفقیت قرار دهد.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۳۷۸۳**
خبرنگار: امیر میرزاییان انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.