انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51527

18 بازدید1 views

اسقف مارنرسای بنیامین که روز جمعه برای شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه ارشاد حضور یافته بود، در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی #فراسخن اظهار کرد: انتخابات امروز بسیار باشکوه و میزان مشارکت مردم ایران بیش از حد انتظار است.وی افزود: حضور مردم نشانگر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و ارکان مقدس […]

اسقف مارنرسای بنیامین که روز جمعه برای شرکت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه ارشاد حضور یافته بود، در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی #فراسخن اظهار کرد: انتخابات امروز بسیار باشکوه و میزان مشارکت مردم ایران بیش از حد انتظار است.
وی افزود: حضور مردم نشانگر پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب و ارکان مقدس نظام جمهوری اسلامی است که باید قدر این مردم و حمایت آنها را بدانیم.
اسقف کلیسای شرق آشوری ایران اضافه کرد: مشارکت در این دوره از انتخابات به طور مشهود بیش از گذشته است و این عشق مردم ایران به وطن را نشان می دهد.
وی گفت: یک نفر، مسئول و مدیر می شود و یک نفر هم با رای خود در برابر جامعه احساس مسئولیت و وظیفه می کند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز می توانند با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق بریزند.
فراهنگ**٣٢٢٩**٩٠١٢**۱۰۵۵**۱۸۳۴
خبرنگاران: حنانه شفیعی و زهرا امیری** انتشار: ناهید شفیعی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.