انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51548

17 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، ایرانیان مقیم بلغارستان از جمله دانشجویان بازرگانان و همچنین گردشگران ایرانی که تعدادی از آنها از دیگر شهرهای مختلف به صوفیه پایتخت بلغارستان آمدند تا رأی خود را به صندوق رای بیندازند.همچنین کارمندان سفارت جمهوری اسلامی ایران و دیگر نهادهای ایرانی در بلغارستان همراه خانواده هایشان در رای گیری مشارکت داشتند.پایان رای […]

به گزارش #فراسخن، ایرانیان مقیم بلغارستان از جمله دانشجویان بازرگانان و همچنین گردشگران ایرانی که تعدادی از آنها از دیگر شهرهای مختلف به صوفیه پایتخت بلغارستان آمدند تا رأی خود را به صندوق رای بیندازند.
همچنین کارمندان سفارت جمهوری اسلامی ایران و دیگر نهادهای ایرانی در بلغارستان همراه خانواده هایشان در رای گیری مشارکت داشتند.
پایان رای گیری ساعت ۱۸ (۲۰:۳۰ به وقت تهران) در نظر گرفته شده است.
«حسن دو طاقی» کاردار موقت سفارت جمهوری اسلامی ایران در صوفیه به #فراسخن گفت: مردم ایران در سراسر جهان دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اقتدار نظام را به نمایش گذاشته اند.
وی افزود: از میان ۴ نامزد، یک نفر از آنان با رای اکثریت مردم رئیس جمهوری ایران خواهد شد.
دوطاقی اظهار داشت: نامزدهای انتخاباتی طی یک ماه گذشته در خصوص موضوعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی به مناظره پرداخته اند. از چگونگی ادامه همکاری با غرب در خصوص برجام گرفته تا ضرورت اتکا به ظرفیت های داخلی و راه های رفع نیازهای اقتصادی به ویژه طبقه متوسط به پایین و همچنین توجه خاص به نیازهای قشر جوان، نظرات و دیدگاه های خود را با مردم در میان گذاشتند.
کاردار موقت کشورمان در بلغارستان تصریح کرد: معتقدم با توجه به اینکه طی ۳۸ سال گذشته مردم حدود ۴۰ انتخابات در سطوح مختلف را برگزار کرده اند، در این انتخابات بلوغ سیاسی خود را نشان داده و بهترین نامزد را برای اداره کشور انتخاب خواهند کرد.
پایان رای گیری ساعت ۱۸ (۲۰:۳۰ به وقت تهران) در نظر گرفته شده است.
دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه امسال همزمان با داخل کشور در سفارتخانه و سرکنسولگری های ۱۰۲ کشور خارجی در ۳۱۰ شعبه رای گیری برای هموطنان ایرانی مقیم این کشورها نیز برگزار شد.
بیش از ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد بیش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار نفر رأی اولی خواهند بود.
شبک **اروپام**۴۳۶**۱۹۱۷**انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.