انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51549

14 بازدید0 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، «حسن زمانی» با حضور در مسجد النبی واقع در میدان نبوت منطقه نارمک گفت: حضور گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از دقایق ابتدایی صبح به نوعی یادآور انتخابات سال های آغازین تولد انقلاب اسلامی است که بایستی به همه افراد خدا قوت گفت و این حماسه موجب خشنودی […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، «حسن زمانی» با حضور در مسجد النبی واقع در میدان نبوت منطقه نارمک گفت: حضور گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از دقایق ابتدایی صبح به نوعی یادآور انتخابات سال های آغازین تولد انقلاب اسلامی است که بایستی به همه افراد خدا قوت گفت و این حماسه موجب خشنودی است.
وی افزود: مردم با حضور گسترده خود نشان دادند، همچنان پای انقلاب و آرمانهایش ایستاده اند و مسوولان نظام و انقلاب بایستی قدردان حضور گسترده آنها باشند که نظام کشور را با مشارکت خود بیمه کردند.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال افزود: همانطور که مسوولان از مردم خواستند در انتخابات حضور پررنگ داشته باشند، بعد از انتخابات نیز بایستی به حضور گسترده آنها به بهترین شکل پاسخ داد.
زمانی درباره تعامل مجلس با دولت اظهارداشت: مجلس شورای اسلامی در همین دولت یازدهم به خوبی تعامل خود را نشان داده و همیشه پیش قدم بوده است.
وی یادآور شد: رابطه مجلس با دولت نهم و دهم خوب پیش نمی رفت و نتیجه آن رکود و ضرری بود که به مردم رسید، زیرا تعامل دولت نهم و دهم با مجلس بسیار نامطلوب بود که خسارت های جبران ناپذیری را به مردم و کشور وارد ساخت.
زمانی در پاسخ به این پرسش که چه توصیه ای به نامزد منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری دارد، گفت: همانطور که مردم به بهترین شکل از این انتخابات استقبال کردند، لازم است سایر نامزدها در اولین حرکت اخلاقی به نامزد برنده تبریک بگویند و هواداران آنها نیز به قوانین کشور در حوزه انتخابات وفادار باشند و شاهد برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات به بهترین شکل ممکن باشیم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
اقتصام**۹۰۲۹**۹۱۳۲**۱۵۵۹ **خبرنگار: مهدی موذن**انتشار: حسین عضدی فسا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.