انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51550

31 بازدید1 views

‘احمد محمدی’ روز جمعه و پس از انداختن رای خود به صندوق در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در شعبه کراچی پاکستان، در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: بدیهی است که استمرار حضور مردم بهترین حامی نظام و قوی ترین ضامن برای تداوم آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.وی اظهار داشت: برگزاری انتخابات […]

‘احمد محمدی’ روز جمعه و پس از انداختن رای خود به صندوق در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در شعبه کراچی پاکستان، در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن گفت: بدیهی است که استمرار حضور مردم بهترین حامی نظام و قوی ترین ضامن برای تداوم آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.
وی اظهار داشت: برگزاری انتخابات سراسری ریاست جمهوری، نمایندگی مجلس، خبرگان رهبری و شوراها بهترین نماد برای نشان دادن حضور و آمادگی مردم در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است؛ نظامی که در لحظه لحظه از دوران پر شکوه خود به آرا و اراده مردم متکی بوده ، کماکان با اتکاء به همان مردم، ثابت قدم و استوار به پیش خواهد رفت.
وی تاکید کرد که مشارکت و حضور گسترده و حماسه ساز مردم ایران در صحنه های مختلف از جمله انتخابات، مهم ترین رمز شکوفایی و پیشرفت روزافزون نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی بوده و خواهد بود.
محمدی گفت: مشارکت حداکثری مردم عزیز ایران در انتخابات های مختلف و بویژه انتخابات ریاست جمهوری، این پیام را به دشمنان نظام اسلامی می دهد که فکر باطل توسل به زور علیه این کشور را از سر بیرون کنند. بدیهی است هرچه مشارکت مردم عزیز کشورمان در انتخابات بیشتر باشد، تضمین اقتدار جمهوری اسلامی ایران افزون تر خواهد شد.
دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در پنج شعبه اخذ رای در پاکستان، راس ساعت هشت صبح جمعه ۲۹ اردیبهشت به وقت محلی(۷:۳۰ صبح به وقت تهران) با حضور پرشور ایرانیان مقیم در اسلام آباد و چهار شهر دیگر این کشور آغاز شد.
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، سیدمصطفی آقامیرسلیم، سید ابراهیم رئیسی،حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا با هم به رقابت می پردازند.
۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد ۱ میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی هستند.
آساق**۱۷۲۳- انتشار دهنده: محمدرضا منافی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.