انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51551

19 بازدید0 views

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «سید شهاب الدین چاووشی» عصر جمعه در جریان بازدید و سرکشی از شعبه اخذ رای مستقر در حسینیه ارشاد تهران در جمع خبرنگاران افزود: بحمدالله استقبال مردم تا این لحظه بسیار عالی و فوق العاده بوده و خداوند متعال را به نعمت وجود این مردم باید شاکر باشیم. به گفته […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «سید شهاب الدین چاووشی» عصر جمعه در جریان بازدید و سرکشی از شعبه اخذ رای مستقر در حسینیه ارشاد تهران در جمع خبرنگاران افزود: بحمدالله استقبال مردم تا این لحظه بسیار عالی و فوق العاده بوده و خداوند متعال را به نعمت وجود این مردم باید شاکر باشیم.
به گفته این مقام مسئول، مردم با موقعیت شناسی و زمان شناسی با توجه به اینکه شرایط کنونی کشورمان صیانت جدی آحاد جامعه از منافع ملی را می طلبد در ،حال خلق حماسه ای دیگر هستند.
وی تصریح کرد: هر کجا امروز سرکشی کرده ایم همین حضور و مشارکت حداکثری را شاهد بوده ایم به گونه ای که اینجانب به شخصه تا بعدازظهر امروز حتی موفق به رای دادن نشده ام.
چاووشی خاطرنشان کرد: در سطح استان تهران بیش از ۶ هزار و ۴۴۸ شعبه اخذ رای پیش بینی شده و ۱۰۶ هزار نفر از مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه بسیج شده اند که رقم بسیار بالایی است.
وی همچنین از صبر و بردباری آحاد مردم که در این هوای گرم و صف های طولانی ایستاده اند تا حماسه ای دیگر خلق کنند، تجلیل کرد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: مردم ما به دقت و زکاوت دریافته اند که حضورشان در پای صندوق های رای بسیار نقش آفرین است و براین اساس برای ادای وظیفه و تکلیف شرعی و اجتماعی در میدان حاضر شده اند.
وی گفت: در بازدیدهای انجام شده، هماهنگی ها بسیار خوب بوده و تا کنون تقریبا هیچ شکایتی مطرح و وصول نشده است.
معاون استاندار تهران یادآور شد: عمده نگرانی دست اندرکاران امر معطلی مردم در صف های طولانی بود، اما امکانات به گونه ای است که باید فرآیند اخذ رای با دقت انجام شود.
وی تاکید کرد: مردم ما همواره نشان داده اند زمانی که کشور به وجودشان نیاز دارد، حضور دارند اما حضور امروز بسیار اثربخش و شکوهمند است.
چاووشی تصریح کرد: این حضور به طور قطع یاس بیگانگان، کج اندیشان و بداندیشان و در مقابل امید و نشاط مستضعفان ایران و جهان را که دل به جمهوری اسلامی ایران بسته اند، به دنبال خواهد داشت.
وی با اشاره به صفوف طولانی مردم خاطرنشان کرد: تمدید ساعت های اخذ رای در صلاحیت وزیر کشور است و در صورت صلاحدید و تشخیص ضرورت پس از پایان مهلت قانونی به تمدید ساعت رای گیری اقدام خواهد شد.
این مقام مسئول اضافه کرد: تلاش می شود تا آخرین افرادی که در صفوف اخذ رای حضور می یابند نسبت به اخذ رای شان اقدام شود و به هموطنان توصیه کرد در مهلت قانونی و تعیین شده در پای صندوق های رای حاضر شوند.
وی در خاتمه با پیش بینی افزایش مشارکت مردم نسبت به دوره های گذشته تاکید کرد: حضور به موقع مردم آغاز شمارش آرا در فرصت مناسب را به دنبال داشته و در غیر این صورت با خستگی و فرسودگی نیروها احتمال بروز مشکلاتی در شمارش آرا اجتناب ناپذیر است.
به گزارش #فراسخن، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در حدود ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور آغاز شد.
اقتصام**۳۰۶۵**۹۱۳۲**۱۵۶۱**خبرنگار: محمدملک دار**انتشار:مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.