انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51559

14 بازدید0 views

عنایتی تصریح کرد، جمهوری اسلامی ایران با رئیس جمهوری منتخب، بدون شک خواهان حسن همجواری و گفت و گوی سازنده با کشورهای همسایه است، زیرا گسترش روابط با همسایگان جزو اهداف بنیادین نظام است و ما همواره بر همزیستی مسالمت آمیز و حسن همجواری تاکید داریم و پافشاری می کنیم.سفیر کشورمان خاطر نشان کرد ایران […]

عنایتی تصریح کرد، جمهوری اسلامی ایران با رئیس جمهوری منتخب، بدون شک خواهان حسن همجواری و گفت و گوی سازنده با کشورهای همسایه است، زیرا گسترش روابط با همسایگان جزو اهداف بنیادین نظام است و ما همواره بر همزیستی مسالمت آمیز و حسن همجواری تاکید داریم و پافشاری می کنیم.
سفیر کشورمان خاطر نشان کرد ایران به مسیر گفت و گو ، تفاهم و گسترش پل های مودت با همسایگان ادامه می دهد و این روند را طی سال های گذشته به اثبات رسانده است.
وی در مورد نشست رئیس جمهوری آمریکا با سران کشورهای عربی نیز تصریح کرد، جمهوری اسلامی ایران همواره بر توسعه همکاری های خلیج فارسی با مشارکت ایران تاکید کرده و از روند گفت و گو جهت حل مشکلات منطقه حمایت می کند.
وی افزود، هرگونه تلاشی برای چیرگی زبان خشونت و جنگ بر منطق و همکاری مطرود و محکوم به شکست است.
وی تلاش های دولت و امیر کویت را برای تقویت محور گفت و گو مورد تقدیر قرار داد.
با آغاز روند اخذ رای از ساعت ۸ صبح به وقت محلی (۹:۳۰ به وقت تهران) هموطنان مقیم کویت به صورت گسترده پای صندوق های رای حاضر شدند و در تعیین سرنوشت ایران مشارکت نمودند.
رای گیری برای دو ساعت و تا ۸ شب به وقت محلی تمدید شده و احتمال تمدید بیشتر نیز وجود دارد.
شبک**خاورم*۳۲۰ **۱۹۱۷**انتشار دهنده: سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.