انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51573

7 بازدید0 views

به گزارش #فراسخن، مجموعا ۱۲ صندوق در ۱۱ شعبه رأی در کشور انگلستان مستقر شده که از این تعداد شش صندوق در پنج شعبه در مناطق مختلف شهر لندن ( شامل دو صندوق در محل بخش کنسولی سفارت) و شش صندوق دیگر در شهرهای دیگر انگلیس شامل منچستر، بیرمنگام، نیوکاسل، گلاسکو، لیدز و کاردیف مستقر […]

به گزارش #فراسخن، مجموعا ۱۲ صندوق در ۱۱ شعبه رأی در کشور انگلستان مستقر شده که از این تعداد شش صندوق در پنج شعبه در مناطق مختلف شهر لندن ( شامل دو صندوق در محل بخش کنسولی سفارت) و شش صندوق دیگر در شهرهای دیگر انگلیس شامل منچستر، بیرمنگام، نیوکاسل، گلاسکو، لیدز و کاردیف مستقر شده اند.
براساس اطلاعیه سفارت جمهوری اسلامی ایران، به دلیل حضور چشمگیر ایرانیان مقیم انگلیس در انتخابات ریاست جمهوری، رای گیری در شعبه اخذ رای در محل کنسولی تا ساعت ۲۰ و در سایر شعب تا ساعت ١٩ تمدید گردیده است.
ایرانیان مقیم انگلیس از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه ، با حضور در صندوق های اخذ رای، آراء خود را به صندوق انداختند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز (جمعه) به طور همزمان در سراسر ایران و بیش از ۱۰۰ کشور جهان برگزار می شود.
در این دوره از انتخابات سیدمصطفی آقامیرسلیم، سید ابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا به عنوان چهار رقیب حضور دارند و مورد قضاوت ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط حضور در انتخابات قرار می گیرند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی هستند.
اروپام**۴**۱۵۵۲/انتشاردهنده: قاسم شریعتی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.