انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51574

9 بازدید0 views

به گزارش روز جمعه منابع خبری، «یورگن کلوپ» مربی نامدار ‌آلمانی از فصل گذشته هدایت لیورپول را به عهده گرفت و این تیم پرطرفدار را به شرایط خوب نزدیک کرد.این تیم هم اکنون در آستانه کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا قرار دارد تا پس از دو فصل به این رویداد بزرگ […]

به گزارش روز جمعه منابع خبری، «یورگن کلوپ» مربی نامدار ‌آلمانی از فصل گذشته هدایت لیورپول را به عهده گرفت و این تیم پرطرفدار را به شرایط خوب نزدیک کرد.
این تیم هم اکنون در آستانه کسب جواز حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا قرار دارد تا پس از دو فصل به این رویداد بزرگ بازگردد.
کلوپ که یکی از موفق ترین و گران ترین مربیان فوتبال اروپا است، اعلام کرد که آرزو می کنم بعد از من، اسطوره لیورپول هدایت این تیم بزرگ را به عهده بگیرد.
این مربی آلمانی افزود: در این راستا هر کمکی که لازم باشد و هر اطلاعاتی که جرارد بخواهد در اختیار او قرار می دهم، چراکه حضور روی نیمکت تیم های بزرگ نیاز به فاکتورهای مختلفی دارد که جرارد بسیاری از آنها را دارد.
«استیون جرارد» که به عنوان اسطوره لیورپول شناخته می شود سال ۲۰۱۵ از این تیم وداع کرد و پس از یکسال حضور در لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا برای همیشه کفش هایش را آویخت.
وی هم اکنون در تیم های پایه لیورپول مربیگری می کند.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی**۳۷۸۳**
خبرنگار: امیر میرزاییان انتشاردهنده:لی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.