انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51575

11 بازدید1 views

به گزارش خبرنگارجمعه شب #فراسخن، همزمان با نزدیک شدن به لحظات پایانی رای گیری و غروب آفتاب که به خنک تر شدن هوا کمک کرده است، حضور مردم در پای صندوق های رای افزایش یافته است.بسیاری از افرادی که درصف طویل مسجد النبی هفت حوض نارمک حضور دارند می گویند از ساعت ۱۸ در صف […]

به گزارش خبرنگارجمعه شب #فراسخن، همزمان با نزدیک شدن به لحظات پایانی رای گیری و غروب آفتاب که به خنک تر شدن هوا کمک کرده است، حضور مردم در پای صندوق های رای افزایش یافته است.
بسیاری از افرادی که درصف طویل مسجد النبی هفت حوض نارمک حضور دارند می گویند از ساعت ۱۸ در صف انتظارهستند ولی هنوز نوبت رای دادن به آنها نرسیده است.
دبیرستان هوشمند سعادت شهرک امید درشمال شرقی تهران نیز شاهد حضور گسترده مردمی در شعبه رای گیری بود و دست کم ۱۵۰ نفر در صف رای گیری حضور داشته و هر لحظه بر آن نیز افزوده می شود.
از نکات مهم این دوره از انتخابات حضور تمامی افراد به همراه اعضای خانواده است. بیشتر افرادی که برای حضور در انتخابات به شعبات اخذ رای مراجعه کرده اند با همسر و فرزندان خود هستند و در چندین مورد نیز پدران و مادربزرگان به همراه آنها هستند.
علی قاسمی مهندس ۴۸ ساله و شاغل که به همراه همسر و دختر۳ ساله اش درصف اخذ رای ایستاده بود، به خبرنگار #فراسخن گفت: رای دادن حق شهروندی و وظیفه ماست و من به این دلیل بیش از ۲ ساعت است که در صف ایستاده ام و تا زمانی که رای خود را به صندوق نیاندازم به خانه بر نمی گردم.
وی حضور در انتخابات را پشتوانه ای بزرگ برای هردولتی دانست که بعد از انتخابات تشکیل می شود، افزود: حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می تواند زمینه هر توطئه ای در سطح بین المللی علیه ایران را از بین ببرد.
مهسا اسماعیلی ۲۹ ساله و خانه دار نیز که به همراه همسر و پسرش که در دبیرستان توحید خیابان جانبازان در صف ایستاده بود، به خبرنگار #فراسخن گفت: من از ۲ ساعت پیش در این شعبه حاضر شده ام و می خواهم در سرنوشت کشور و دولت آینده سهیم باشم.
یکی از تفاوت های معنادار این دوره از انتخابات شورای شهر، حضور پررنگ فهرست های انتخاباتی است. بیشتر افرادی که در صف شعبات اخذ رای حضور دارند، همراه با خود فهرست های نامزدهای مشخصی را همراه دارند و از قبل تصمیم خود را در این زمینه گرفته اند.
مهتاب حسن پورمعلم ۳۹ ساله که در دبیرستان هوشمند سعادت شهرک امید رای خود را به صندوق رای انداخت در این باره به خبرنگار #فراسخن گفت: انتخابات شورای شهر از نظر اهمیت به اندازه ریاست جمهوری دارای اهمیت نیست اما تمام افرادی که در صف ایستاده بودند، به طور کامل به هر ۲۱ نفر رای دادند.
ورزشی*۱۷۲۴*۹۱۲۹
خبرنگار: مهدی رهبر * انتشار: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.