انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51578

20 بازدید1 views

به گزارش روز جمعه #فراسخن از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری تهران، عیسی فرهادی ضمن تشکر از حضور پر شور و با نشاط شهروندان تهرانی در پای صندوق های رای، از عموم مردم به دلیل معطل شدن در صفوف اخذ رای عذرخواهی کرد. وی خطاب به شهروندان تهرانی اظهار کرد که ضمن […]

به گزارش روز جمعه #فراسخن از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات فرمانداری تهران، عیسی فرهادی ضمن تشکر از حضور پر شور و با نشاط شهروندان تهرانی در پای صندوق های رای، از عموم مردم به دلیل معطل شدن در صفوف اخذ رای عذرخواهی کرد.
وی خطاب به شهروندان تهرانی اظهار کرد که ضمن تشکر از حضور حماسی شما در پای صندوق های اخذ رای و پوزش از طولانی شدن صف ها به دلیل استقبال گسترده، از مردم عزیز در خواست می کنیم در شعب اخذ رای همجوار که خلوت تر بوده و جمعیت کمتری را در حال پذیرش هستند، حضور پیدا کنید.
به گفته فرماندار تهران، در ضمن کار اخذ رای از افراد تا آخرین نفر حاضر در شعب اخذ رای انجام خواهد شد و مردم نگران نباشند.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۸ صبح با دستور وزیر کشور همزمان با سراسر کشور در استان تهران آغاز شده و تا ساعت ۲۲ ادامه دارد.
در استان تهران ۶ هزار و ۴۴۸ شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده که از این تعداد ۶ هزار و ۳۱ شعبه ثابت و ۴۱۷ شعبه سیار است.
خبرنگار: معصومه جوان معبودی – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۵/۹۳۴۳**۱۶۲۵

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.