انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51602

18 بازدید0 views

به گزارش بامداد شنبه #فراسخن، حزب اعتدال و توسعه به مناسبت حماسه شکوهمند ۲۹ اردیبهشت در بیانیه ای اعلام کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، مظهر مردم سالاری دینی و ضامن حفظ دو رکن جمهوریت و اسلامیت نظام و نمادِ اراده ملت است. حزب اعتدال و توسعه حضور باشکوه و آگاهانه قاطبه مردم پای صندوق […]

به گزارش بامداد شنبه #فراسخن، حزب اعتدال و توسعه به مناسبت حماسه شکوهمند ۲۹ اردیبهشت در بیانیه ای اعلام کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، مظهر مردم سالاری دینی و ضامن حفظ دو رکن جمهوریت و اسلامیت نظام و نمادِ اراده ملت است. حزب اعتدال و توسعه حضور باشکوه و آگاهانه قاطبه مردم پای صندوق های رای ارج نهاده و صمیمانه از ملت فهیم ایران قدردانی می کند.
«حزب اعتدال و توسعه، انتخاباتِ ۲۹ اردیبهشت را نمادی از انسجام و همبستگی ملت و حاکمیت به عنوان ارزشمندترین سرمایه اجتماعی و عاملی برای خنثی شدنِ توطئه های آمریکا و دیگر دشمنان نظام، تقویت بیش از پیش امنیت ملی، اقتدار نظام در منطقه و جهان، ثبات سیاسی در داخل و مسیر روشنی برای رشد و توسعه اقتصادی می داند.»
«حزب اعتدال و توسعه حماسه ۲۹ اردیبهشت را بیش و پیش از هر چیز نماد تجدید عهد اکثریت قاطع ملت ایران به نظام و پاسخ به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی ارزیابی کرده و آن را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، روح بلند امام خمینی (ره) و شهدا، مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفته و از همه دست اندرکاران انتخابات اعم از هیات های اجرایی، هیات های نظارت و اعضای محترم شورای نگهبان قدردانی می کند.»
در ادامه این بیانیه آمده است: حزب اعتدال و توسعه ضمن تشکر از همه ستادها و فعالان خود در تشکیلات استانی، کانون ها و کمیته ها در اقصی نقاط کشور که با حداقل امکانات با همت و تلاش شبانه روزی نقشی بسیار موثر در خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت ایفا کردند، اطمینان دارد که با یاری آنان، ترویج، تبیین و گسترش گفتمان اعتدال در میان احاد جامعه در آینده گسترش خواهد یافت.
«حزب اعتدال و توسعه همچون دیگر فعالان قانونمند سیاسی، منتظر اعلام نتایج قطعی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی مراجع قانونی بوده و ضمن دعوت از دیگر احزاب، گروه ها و جریانات سیاسی برای التزام به قانون، نتیجه نهایی را هر چه که باشد در مسیر اعتلای ایران اسلامی، تحقق دیگر خواسته های ملت و ارتقای سطح رفاه شهروندان می داند.
«حزب اعتدال و توسعه، پایان زمانِ رای گیری را پایانِ رقابت ها و آغاز رفاقت ها دانسته و اعتقاد دارد، پیروزِ انتخاباتِ ریاست جمهوری، هر کس که باشد رییس جمهوری صددرصدی است. لذا از همه کاندیداها و نیز طرفدارانِ آنان می خواهد دست در دستِ هم، برای ساختنِ ایرانی آبادتر و تحققِ بیش از پیشِ آرمان های ملت، دولتِ آینده را یاری دهند.
سیام**۱۷۵۱** ۲۰۲۳
تنظیم: خسرو محمدی ** انتشار** لطیف نکوئی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.