انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51617

23 بازدید3 views

علی اصغر طهماسبی بامداد شنبه در گفتگو با جمهوری اسلامی اظهار داشت: گلستان نزدیک به ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت دارد که حدود یک میلیون و ۲۹۲ هزار نفر آن واجد شرایط رای دادن هستند و از این تعداد یک میلیون و ۷۱۴۲ نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کردند.وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به […]

علی اصغر طهماسبی بامداد شنبه در گفتگو با جمهوری اسلامی اظهار داشت: گلستان نزدیک به ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت دارد که حدود یک میلیون و ۲۹۲ هزار نفر آن واجد شرایط رای دادن هستند و از این تعداد یک میلیون و ۷۱۴۲ نفر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شرکت کردند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلایل مختلف شمار زیادی از مردم گلستان موفق به رای دادن نشدند که یکی از دلایل اصلی آن برگزاری انتخابات به روش الکترونیکی بود چراکه دستگاههای مورد نظر فرایند برگزاری را کند و در نتیجه زمان بیشتری برای اخذ آرا صرف شد و به تبع آن افراد کمتری موفق به رای دادن شدند.
وی بیان داشت: هیچ مشکل خاص امنیتی یا درگیری بین طرفداران نامزدها در گلستان نداشتیم و در مجموع روند برگزاری انتخابات در استان مطلوب بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به آغاز شمارش آرا در شعب اخذ رای استان، گفت: در شعبه هایی که آرای زیادی نداشتند نتایج معلوم شده است و تلاش می کنیم تا صبح یا حداکثر پیش از ظهر شنبه نتیجه جمع بندی استان را اعلان کنیم.
به گزارش #فراسخن در جریان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در گلستان یک هزار و ۶۵۷ شعبه اعم از ثابت و سیار به جمع آوری آرای مردم استان اختصاص یافت.
همچنین دست اندرکاران برگزاری در یک هزار و ۶۳۹ شعبه وظیفه اخذ رای واجدین شرایط شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را برعهده داشتند.
در این دوره از برگزاری انتخابات گلستان حدود ۴۰ هزار نفر عوامل اجرایی ،نظارت، نماینده فرماندار، کاربر، نیروی نظامی و انتظامی مشارکت دارند.
طبق آخرین سرشماری نفوس و مسکن یک میلیون و ۸۶۹ هزار و ۸۱۹ نفر در ۳۰ نقطه شهری و یک هزار و ۷۵ روستای استان گلستان زندگی می کنند.
گلستان اقوام، مذاهب و نژادهای زیادی را در خود جای داده است و حدود ۳۴ درصد از جمعیت استان اهل سنت هستند.
۲۷۲۹ کرمانی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.