انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51618

17 بازدید3 views

به گزارش #فراسخن، سید سلمان سامانی دقایقی پیش در کانال تلگرامی خود نوشت: تا این لحظه نتایج رسمی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر نشده است.به گزارش #فراسخن، وزارت کشور پیشتر در اطلاعیه های مکرر خود تنها مرجع رسمی انتشار نتایج انتخابات را این وزارتخانه اعلام کرده بود. با این وجود در فضای مجازی و […]

به گزارش #فراسخن، سید سلمان سامانی دقایقی پیش در کانال تلگرامی خود نوشت: تا این لحظه نتایج رسمی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتشر نشده است.
به گزارش #فراسخن، وزارت کشور پیشتر در اطلاعیه های مکرر خود تنها مرجع رسمی انتشار نتایج انتخابات را این وزارتخانه اعلام کرده بود. با این وجود در فضای مجازی و برخی کانال ها به کرار نتایجی غیر رسمی اعلام می شود.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در آخرین گفت و گوی خود با خبرنگاران مستقر در وزارت کشور نیز به شایعه ها و گمانه زنی ها درباره نتایج آرا اشاره کرده و گفته بود: ممکن است شایعات و گمانه زنی ها و آمارهایی از صندوق ها که باز نشده، در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شود که از مردم می خواهم به هیچ وجه به این شایعات و گمانه زنی ها توجه نکنند.
اعلام آمار رسمی اولیه انتخابات منوط به تایید شورای نگهبان است و با گذشت سه ساعت از آغاز شمارش آرا هیچ آمار رسمی از سوی ستاد انتخابات اعلام نشده است.
به دلیل حضور چشمگیر مردم در پای صندوق های رای، زمان رای گیری تا ساعت ۲۴ جمعه تمدید شد.
براساس آمار اعلامی وزارت کشور، بیش از ۵۶ میلیون نفر در کشور واجد شرایط رای دادن بودند و شمارش آرای ریاست حجمهوری در اولویت است.
در بیش از ۱۰۰ حوزه در خارج از کشور نیز رای گیری انجام شد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی(در برخی شهرها) از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ دیروز(جمعه) در سراسر کشور برگزار شد.
سیام**۶۰۸۴** ۲۰۲۳
خبرنگار: امیر خان زاده** انتشار: لطیف نکوئی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.