انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51628

13 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، محمد شریعتمداری سحرگاه امروز(شنبه) در نامه ای به ستادهای روحانی در کشور نوشت: براساس اعلام وزارت کشور، اعلام زودهنگام نتایج انتخابات و برگزاری مراسم جشن پیروزی پیش از اعلام رسمی برخلاف قانون است. همچنین برگزاری جنش پیروزی از سوی ستادها در مکان های محصور و با اخذ مجوز امکانپذیر است.در این نامه […]

به گزارش #فراسخن، محمد شریعتمداری سحرگاه امروز(شنبه) در نامه ای به ستادهای روحانی در کشور نوشت: براساس اعلام وزارت کشور، اعلام زودهنگام نتایج انتخابات و برگزاری مراسم جشن پیروزی پیش از اعلام رسمی برخلاف قانون است. همچنین برگزاری جنش پیروزی از سوی ستادها در مکان های محصور و با اخذ مجوز امکانپذیر است.
در این نامه تاکید شده همه طرفداران و ستادها همانگونه که تاکنون نمونه قانونمداری و رعایت موازین اخلاقی بوده اند، در این زمینه نیز توجه لازم را داشته باشند.
شریعتمداری در این نامه تاکید کرده که این پیام به منزله اعلام رسمی ستاد مرکزی است.
به گزارش #فراسخن، رسانه رسمی ستاد حسن روحانی پیش از این در اطلاعیه ای خطاب به طرفداران این نامزد ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید؛ اعلام کرد: حیف است حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد ملی با این مسائل تلخ شود.
سیام**۱۷۵۱ ** ۲۰۲۳
تنظیم: خسرو محمدی ** انتشار: لطیف نکوئی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.