انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51640

19 بازدید1 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن،سید مصطفی آقا میر سلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شعبه مستقر در مسجد قبا رای خود را به صندوق انداخت. میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است به خبرنگاران گفت: اگر رای نیاورم به منتخب مردم تبریک می‌گویم. وی اضافه کرد:خوش‌مان […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن،سید مصطفی آقا میر سلیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در شعبه مستقر در مسجد قبا رای خود را به صندوق انداخت.
میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است به خبرنگاران گفت: اگر رای نیاورم به منتخب مردم تبریک می‌گویم.
وی اضافه کرد:خوش‌مان بیاید یا نیاید باید قانون را رعایت کرد، چرا که اجرای قانون بد بهتر از بی‌قانونی است.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز(جمعه) در ۶۳ هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای در سراسر کشور با حضور گسترده مردم آغاز شد.
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط لازم رای دادن هستند که امروز با مراجعه به شعب اخذ رای در سراسر کشور آرای خود را به صندوق می اندازند.
در این دوره از انتخابات، یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر برای نخستین بار می توانند در انتخابات شرکت کنند.
سیام**۲۰۲۱**

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.