انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51650

16 بازدید1 views

«ستار همدانی» روز شنبه در گفت و گو با #فراسخن درخصوص دیدار استقلال تهران و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال یکی از سخت ترین مسابقات خود در چند سال اخیر را با تیم العین برگزار می کند و به اعتقاد من نماینده فوتبال امارات از نظر امکانات و مسایل مالی یکی از […]

«ستار همدانی» روز شنبه در گفت و گو با #فراسخن درخصوص دیدار استقلال تهران و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال یکی از سخت ترین مسابقات خود در چند سال اخیر را با تیم العین برگزار می کند و به اعتقاد من نماینده فوتبال امارات از نظر امکانات و مسایل مالی یکی از بهترین باشگاه های آسیاست.
وی ادامه داد: شاید العین از نظر امکانات از تیم های باشگاهی ایران قوی تر باشد، اما فراموش نکنید آنها استعداد و هوادار فوتبال ایران را ندارند و همین مسایل باعث سربلندی فوتبال کشورمان در آسیاست.
مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: علیرضا منصوریان توانست یک تیم جوان را به نایب قهرمانی لیگ برتر برساند و باید به خاطر همین مساله از او و بازیکنان جوانش تشکر کنیم. امیدوارم در مقابل العین نیز در همین بازی رفت کار را یکسره کنند.
وی تصریح کرد: به منصوریان پیشنهاد می کنم رابطه خط هافبک و حمله العین را قطع کند و در کنار این مساله به هر شکلی که می تواند، عبدالرحمان بازیکن بسیار خوب العین را کنترل کند.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دیدار پرسپولیس و لخویا نیز اظهار کرد: شانس پرسپولیس برای موفقیت مقابل لخویا و صعود به مرحله بعد بیشتر از استقلال است، زیرا لخویا حریف آسانتری است.
وی در خصوص دیدار استقلال خوزستان و الهلال عربستان، گفت: متاسفانه بدترین شرایط را استقلال خوزستان دارد، زیرا باید در کشور ثالث بازی کند و در کنار این مسایل با مشکلات مالی شدید هم روبه رو است. امیدوارم مسئولان فکری به حال شرایط این تیم کنند.
همدانی تاکید کرد: نام فوتبال ایران در آسیا بسیار بزرگ است و نباید باشگاه های ایران با چنین مشکلاتی رو به رو شوند.
تیم فوتبال استقلال تهران روز دوشنبه اول خرداد در تهران دیدار رفت خود مقابل العین را برگزار کند و پرسپولیسی ها نیز روز سه شنبه دوم خرداد در ورزشگاه آزادی به مصاف لخویا خواهند رفت.
‘برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.’
ورزشی **۹۱۱۸** ۱۳۷۹
خبرنگار: سید جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.