انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51662

8 بازدید1 views

این خبرنگار به نام دویروپا میترا (Devirupa Mitra) که برای پوشش انتخابات به ایران آمده است، پس از اعلام نتیجه اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشت: بعد از فرانسه به نظر می رسد که در ایران نیز نتایج نظرسنجی ها صحیح بوده است.وی با اشاره به دقت پیش بینی نتایج انتخابات ریاست […]

این خبرنگار به نام دویروپا میترا (Devirupa Mitra) که برای پوشش انتخابات به ایران آمده است، پس از اعلام نتیجه اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشت: بعد از فرانسه به نظر می رسد که در ایران نیز نتایج نظرسنجی ها صحیح بوده است.
وی با اشاره به دقت پیش بینی نتایج انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در نظرسنجیهای پیش از برگزاری انتخابات است که با اختلاف اندکی پیروزی امانوئل مکرون را پیش بینی کرده بودند، افزود: در ایران نیز نظرسنجی #فراسخن و دیگر موسسات افکارسنجی تا بِدین جای کار مطابق با نتایج اعلام شده از شمارش آرا و میزان مشارکت بوده اند.
این خبرنگار دیشب نیز در صفحه توییتر خود تصاویری را از صفوف رای دهندگان در پشت شعب رای گیری منتشر و با برخی از هموطنان نیز مصاحبه کرده بود. وی همچنین با حضور در مسجد الجواد تهران خبر از رای دادن یکی از روحانیان ارمنی داد که از افشای رای خود به وی امتناع کرده بود.
به گزارش #فراسخن، علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور دقایقی پیش گفت: تاکنون حسن روحانی ۲۲ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۴۶۸ رای و سید ابراهیم رئیسی ۱۵ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۱۹۴ رای کسب کردند و از مجموع ۴۰ میلیون ۷۶ هزار و ۷۲۹ رای، تعداد آرای صحیح ۳۸ میلیون و ۹۱۴ هزار و ۴۷۰ رای است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان در ایران و در ۱۰۲ کشور برگزار شد و بر اساس اعلام اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از ۵۷۰ خبرنگار از ۴۲ کشور جهان از نزدیک این انتخابات را پوشش خبری و تصویری دادند.
اروپام**۳۰۹۲** ۱۴۷۹
مترجم: سیّد منصور جاوید

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.