انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51677

9 بازدید0 views

به گزارش #فراسخن، در بیانیه سفیر کشورمان در ترکیه خطاب به مردم و هموطنان آمده است: اینجانب و همه همکارانم در سفارت و سرکنسولگری های ایران در آنکار، استانبول، ارزروم و طرابوزان از حضور بی بدیل شما برای مشارکت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور شکوهمند در شعب اخذ رای مستقر در […]

به گزارش #فراسخن، در بیانیه سفیر کشورمان در ترکیه خطاب به مردم و هموطنان آمده است: اینجانب و همه همکارانم در سفارت و سرکنسولگری های ایران در آنکار، استانبول، ارزروم و طرابوزان از حضور بی بدیل شما برای مشارکت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور شکوهمند در شعب اخذ رای مستقر در جمهوری ترکیه تقدیر و تشکر می کنم.
در ادامه این بیانیه آمده است: شما ایرانیان در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه در برخی شهرهای جمهوری ترکیه از جمله آنکارا، استانبول، ازمیر، طرابوزان و ارزروم همانند سایر هموطنان در جای جای ایران و خارج از کشور حماسه ای پرشور و بزرگ خلق کردید و با حضور صمیمی و مصممانه بی نظیر در پای صنوق های رای، گامی بزرگ برای توسعه، سرفرازی و اقتدار ایران عزیز برداشتید.
سفیر ایران در ترکیه در ادامه این بیانیه آورده است: شما هموطنان اثبات کردید در هر کجای دنیا که باشید، قلبتان برای ایران عزیز می تپد و بی شک این حضور و مشارکت حماسی شما در صفوف به هم فشرده و در ساعت های طولانی اخذ رای به خصوص در هوایی سرد و بارانی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری آغازگر فصل جدیدی برای همدلی و همکاری در مسیر عزت، سرافرازی و توسعه کشور عزیزمان ایران است.
همچنین در این بیانیه آمده است: شما عزیزان اثبات کردید که نسبت به شرایط کشور، تحولات منطقه و جهان کاملا هوشیار بوده و در حساس ترین شرایط با نبوغ و رشد سیاسی خود نسبت به تحرک و پویایی در مسیر اعتلاء و اقتدار ایران عزیز بسیار دقیق و علاقه مند هستند.
طاهریان فرد در بیانیه خود همچنین اعلام کرده است: اینجانب مجددا به همراه همه همکارانم در سفارت و سرکنسولگری های ایران برای یکایک شما عزیزان درود می فرستم و از همه کسانی که در این انتخابات شرکت نموده و یا در برگزاری آن ما را یاری کردند، تشکر و قدردانی می کنم.
به گزارش #فراسخن، برای اخذ آرای هموطنان ساکن و حاضر در کشور ترکیه، ۶ شعبه پیش بینی شده بود که یک شعبه در شهر آنکارا و در ساختمان کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران، یک شعبه در ساختمان کنسولگری شهر ارزروم و یک شعبه نیز در محل کنسولگری شهر طرابوزان دایر شد.
در شهر استانبول نیز به علت حضور ایرانیان پرشمار، ۲ شعبه اخذ رای یکی در محل ساختمان سرکنسولگری کشورمان در استانبول پیش بینی شده و یک شعبه نیز در بخش آسیایی شهر استانبول برای اخذ آرای هموطنان دایر بود و علاوه بر این، یک شعبه نیز در ساختمان بانک ملت ایران در شهر ازمیر به اخذ آرای هموطنان پرداخت.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت همزمان در ایران و در برخی کشورهای خارجی از جمله ترکیه برگزار شد.
در این دوره، با انصراف محمدباقر قالیباف و اسحاق جهانگیری از ادامه رقابت انتخاباتی، سیدمصطفی آقامیرسلیم، سیدابراهیم رئیسی، حسن روحانی و سیدمصطفی هاشمی طبا با هم به رقابت پرداختند.
تعداد واجدان شرایط رای دادن در این انتخابات ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزار و ۲۳۴ نفر اعلام شده که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ تن رأی اولی بودند.
خاورم/۱۹۰۵**انتشار دهنده: حسن فاخری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.