انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51678

13 بازدید0 views

به گزارش روز شنبه فدراسیون فوتبال، «امیرحسین پیروانی» در نشست خبری پیش ازدیدار مقابل کاستاریکا افزود: پیش از سفر به کره جنوبی دو بازی دوستانه با تیم جوانان سنگال انجام دادیم تا برای رقابت های پیش رو آماده باشیم.وی گفت: جوانان فوتبالیست ایران آماده حضور در این مسابقات هستند و با توجه به اینکه برای […]

به گزارش روز شنبه فدراسیون فوتبال، «امیرحسین پیروانی» در نشست خبری پیش ازدیدار مقابل کاستاریکا افزود: پیش از سفر به کره جنوبی دو بازی دوستانه با تیم جوانان سنگال انجام دادیم تا برای رقابت های پیش رو آماده باشیم.
وی گفت: جوانان فوتبالیست ایران آماده حضور در این مسابقات هستند و با توجه به اینکه برای تطابق کامل با شرایط جوی چند روز زودتر به محل برگزاری مسابقات آمدیم، بازیکنان از نظر فنی و ذهنی در شرایط مناسبی قرار دارند.
همچنین «امید نورافکن» بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران نیز در این نشست خبری گفت: شرایط بدنی تیم ایران کاملا برای دیدار پیش رو آماده است و امیدوارم با کسب سه امتیاز در دیدار مقابل کاستاریکا، در بازی دوم و سوم با اعتماد به نفس بالاتری مقابل حریفان قرار بگیرم تا از گروهمان صعود کنیم.
وی درباره اینکه دیر به تیم جوانان ایران اضافه شد، گفت: به دلیل حضور تیم فوتبال استقلال تهران در رقابت های لیگ قهرمان آسیا و مصاف با العین امارات، کمی دیرتر از سایر بازیکنان به ترکیب اضافه شدم. اما همه تمام تلاشم را خواهم کرد تا برای تیم ملی موثر باشم و نتایج خوبی در رقابت های جهانی کسب کنیم.
نورافکن با ابراز امیدوارم از اینکه روزی در فوتبال اروپا برای ایران افتخارآفرینی می کند، خاطر نشان کرد: قطعا با موفقیت در رقابت های جهانی پیش رو می توانم رویای خود را به واقعیت تبدیل کنم.
تیم های فوتبال جوانان ایران، کره جنوبی، ژاپن، عربستان و ویتنام از قاره آسیا در جام جهانی ۲۰۱۷ جوانان جهان به میزبانی کره جنوبی حضور دارند.
این رقابت های از ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز شده است و جوانان فوتبالیست ایران در مرحله مقدماتی مقابل تیم های کاستاریکا،‌ زامبیا و پرتغال صف آرایی می کند.
ایران و کاستاریکا در چارچوب رقابت های جام جهانی زیر ۲۰ سال فردا – یکشنبه – مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند.
ورزشی**۹۰۲۹**
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.ir



تماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.