انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51693

9 بازدید0 views

به گزارش #فراسخن، وزارت امور خارجه کره شمالی روز شنبه در بیانیه ای آورده که آمریکا فشارهای اقتصادی و تحریم های خود را علیه پیونگ یانگ افزایش داده است.بیانیه پس از آن صادر می شود که آمریکا ناوهای خود را راهی منطقه شبه جزیره کره کرده است تا در اطراف کره شمالی و در دریای […]

به گزارش #فراسخن، وزارت امور خارجه کره شمالی روز شنبه در بیانیه ای آورده که آمریکا فشارهای اقتصادی و تحریم های خود را علیه پیونگ یانگ افزایش داده است.
بیانیه پس از آن صادر می شود که آمریکا ناوهای خود را راهی منطقه شبه جزیره کره کرده است تا در اطراف کره شمالی و در دریای شرقی به همراه کره جنوبی رزمایش برگزار کنند.
بیانیه که کره شمالی امروز اقدام به انتشار آن کرده کرده است، می افزاید : هر چقدر آمریکا فشارها را بیشتر کند ما به همان نسبت توان بازدارندگی تسلیحاتی اتمی را تقویت خواهیم کرد.
یونهاپ از کره جنوبی نیز می نویسد؛ به رغم اینکه آمریکا می گوید به دنبال تغییر حکومت کره شمالی نیست اما این کشور قصد کنار گذاشتن برنامه تسلیحات هسته ای خود را ندارد.
رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا گفته است که این کشور درصدد تغییر رژیم کره شمالی نیست و جیمز متیس وزیر دفاع این کشور تاکید کرده است که جنگ بدترین سناریو برای همه طرف هاست.
کره شمالی روز یکشنبه گذشته یک فروند موشک میان برد بالستیک پرتاب کرد که به گفته این کشور قادر به حمل کلاهک های هسته ای سنگین وزن است.
کره شمالی همچنین امروز سیاست «مون جائه این» رئیس جمهور جدید کره جنوبی را هم محکوم کرد و گفت که فشار با گفت وگو به صورت یکجا امکان ندارد.
«مون» گفته است که کشورش در کنار تلاش برای گفت و گو با کره شمالی تحریم ها و فشارهای اقتصادی را بر پیونگ یانگ ادامه خواهد داد.
آساق**۲۳۱**انتشاردهنده:فرهاد راستی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.