انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51694

8 بازدید0 views

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش کارگری، دور دوم مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران کشور از روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت در اهواز به میزبانی هیات ورزش کارگران استان خوزستان آغاز شد.در این رقابت ها چهار تیم از استان های لرستان، خوزستان، تهران و کرمان حضور داشتند و در نخستین روز این پیکارها […]

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش کارگری، دور دوم مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران کشور از روز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت در اهواز به میزبانی هیات ورزش کارگران استان خوزستان آغاز شد.
در این رقابت ها چهار تیم از استان های لرستان، خوزستان، تهران و کرمان حضور داشتند و در نخستین روز این پیکارها نماینده فوتبال استان لرستان دو بر یک تیم کرمان را مغلوب کرد و تیم های خوزستان و تهران در پایان وقت قانونی به تساوی بدون گل رسیدند و درضربات پنالتی تیم تهران با نتیجه ۵ بر ۴ میزبان رقابت ها را شکست داد.
در ادامه این رقابت ها تیم پارس خودرو تهران در مصاف با تیم جهاد نصر سیرجان کرمان با نتیجه دو بر یک مغلوب شد و در دومین دیدار نیشکر امیرکبیر خوزستان با نتیجه سه بر صفر برابر لرستان به برتری رسید.
در دیدارهای پایانی نیز نماینده فوتبال کارگران تهران با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب تیم لرستان شد و تیم جهاد نصر سیرجان کرمان با ۳ گل حریف خوزستانی را از پیش روبرداشت و قهرمان شد. تیم های نی شکر امیرکبیر خوزستان و پارس خودرو تهران نیز عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی #فراسخن در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۳۷۹
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.