انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51712

7 بازدید1 views

به گزارش روز شنبه #فراسخن، نخست وزیر ایتالیا دقایقی پیش در یک پیام توییتری خطاب به روحانی نوشت: تبریک به رئیس جمهور ایران حسن روحانی، با اعتماد به دوستی میان دو ملت و روابط میان دو کشور. ‘متئو رنتزی ‘ نخست وزیر سابق و رهبر حزب حاکم دموکراتیک با مهم خواندن نتیجه انتخابات ایران، اظهار […]

به گزارش روز شنبه #فراسخن، نخست وزیر ایتالیا دقایقی پیش در یک پیام توییتری خطاب به روحانی نوشت: تبریک به رئیس جمهور ایران حسن روحانی، با اعتماد به دوستی میان دو ملت و روابط میان دو کشور.
‘متئو رنتزی ‘ نخست وزیر سابق و رهبر حزب حاکم دموکراتیک با مهم خواندن نتیجه انتخابات ایران، اظهار داشت: پیروزی اصلاح طلبی روحانی برای منطقه خاورمیانه اساسی است.
‘اتوره روزاتو’ رئیس گروه حزب دموکراتیک در مجلس نمایندگان نیز در پیامی نوشت: روحانی پیروز شد. ایران اصلاحات و ثبات را انتخاب کرد. این خبر خوبی برای آنهایی که به گفت وگو و صلج باور دارند است.
پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بازتاب گسترده ای در تمام مطبوعات و رسانه هایی ایتالیایی داشت و امروز شنبه در صدر اخبار قرار گرفت.
بر اساس اعلام نتایج وزارت کشور ایران، حسن روحانی با ۲۳ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۶۱۶ رای، ۵۷ درصد آرا را کسب کرده و پیروز انتخابات است. تا کنون نتایج ۹۹٫۷ درصد شعبات اخذ شده و تقریبا نتیجه نهایی است که تعداد آرای ماخوذه ۴۱ میلیون و ۲۲۰ هزار ۱۳۱ رای است.
اروپام**۴۶۱
ناشر: مدنی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.