انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 51723

17 بازدید1 views

به گزارش #فراسخن، در پیام رئیس جمهوری چین خطاب به روحانی آمده است: در دوره چهار ساله گذشته ریاست جمهوری جنابعالی، ایران توانسته است به موفقیت ها و پیروزی های اجتماعی و اقتصادی فراوانی دست یابد.وی اضافه کرده است: با توجه به تلاش های دو کشور، مناسبات چین و ایران گسترش بسیار چشمگیری داشته است […]

به گزارش #فراسخن، در پیام رئیس جمهوری چین خطاب به روحانی آمده است: در دوره چهار ساله گذشته ریاست جمهوری جنابعالی، ایران توانسته است به موفقیت ها و پیروزی های اجتماعی و اقتصادی فراوانی دست یابد.
وی اضافه کرده است: با توجه به تلاش های دو کشور، مناسبات چین و ایران گسترش بسیار چشمگیری داشته است و این روند مثبت توسعه روابط همچنان با حضور مقام ها و ملت های دو کشور ادامه خواهد یافت.
رئیس جمهوری خلق چین در پیام خود تصریح کرد که بدون شک سطح مناسبات چین و ایران تحت حمایت وی و روحانی ارتقای چشمگیری خواهد داشت.
وی تصریح کرده است که باید تلاش کرد تا روابط را به جلو برد و کاری کرد که سطح روابط به درجه ای از ارتقا برسد که دو کشور به دنبال آن هستند.
«شی جین پینگ» افزود که تردید ندارد در دوره دوم ریاست جمهوری روحانی او به همراه رئیس جمهور چین برای پیشبرد روابط تلاش وافری خواهد کرد.
شین هوا هم گزارش کرده است که حسن روحانی امروز با کسب نزدیک به ۵۷ درصد آرا توانست به یک پیروزی قاطع دست یافته و برای چهار سال دیگر رئیس جمهور ایران شود.
گزارش از قول وزارت کشور ایران آورده که از میان ۴۱ میلیون و ۲۲۰ هزار و ۱۳۱ رای سهم حسن روحانی ۲۳ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۶۱۶ رای بوده و ابراهیم رئیسی دیگر نامزد انتخابات نیز موفق به کسب ۱۵ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۴۴۹ رای شده است.
گزارش می افزاید: نزدیک به ۵۶ میلیون نفر در ایران در این دور از انتخابات واجد شرایط رای دادن بودند و بیش از ۶۰ هزار صندوق رای در سراسر کشور برای رای دهندگان اختصاص داده شده بود.
آساق**۲۳۱**انتشاردهنده:فرهاد راستی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.