انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63232

8 بازدید0 views

سیدمحمود میرلوحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن با اشاره به رویکرد کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: همه می دانیم جریانی که حامی رئیس جمهور بود از جمله اصلاح طلبان و شورای عالی اصلاحات، در مقابل حجم گسترده ای از تبلیغات که خیلی نفس گیر بود، ایستاد، مورد لطف مردم قرار گرفت […]

سیدمحمود میرلوحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن با اشاره به رویکرد کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: همه می دانیم جریانی که حامی رئیس جمهور بود از جمله اصلاح طلبان و شورای عالی اصلاحات، در مقابل حجم گسترده ای از تبلیغات که خیلی نفس گیر بود، ایستاد، مورد لطف مردم قرار گرفت و دولت آقای روحانی استقرار پیدا کرد.
میرلوحی با بیان اهمیت رای مردم افزود: رای مردم در چگونگی انتخاب اعضای کابینه دوازدهم مورد تاکید است، ترجمان رای مردم این است که حسن روحانی رئیس جمهور همه مردم ایران است و ما هر گونه تبعیض و عاملی را که بخواهد مانع از تحقق رای مردم بشود، رد می کنیم.
وی با بیان اینکه یکی از شعارهای رئیس جمهوری احیاکردن شعار «ایران برای همه ایرانیان» است، اظهار کرد: اصلاح طلبان سال هاست که علاوه بر این شعار، شعار زنده باد مخالف من را مطرح می کنند.
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: ما رفتارهای حذف مبنی بر اینکه رقیب دیگر هیچ حقی ندارد، رد می کنیم.
وی گفت: همیشه اصلاح طلبان، منافع ملی را ترجیح داده و سعی کرده اند که کشور را از مشکلات و سراشیبی ها نجات بدهند؛ با این وجود، جریان مقابل، فرصتی را هم برای اظهار نظر اصلاح طلبان و افرادی که به استقرار دولت روحانی کمک کردند، بدهند.
نائب رئیس مجمع استانداران جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نشست های تبلیغاتی رئیس جمهوری به خصوص در ۱۵ روز پایانی تبلیغات انتخاباتی، مبتنی بر نظرات مردم بود، افزود: ما از جریان مقابل می خواهیم که اجازه اظهار نظر به ما بدهند و بگوییم که رای جوانان و زنان و اهالی فرهنگ و اندیشه شنیده شود و بار دیگر دلواپسان خط و نشان نکشند.
میرلوحی ابراز امیدواری کرد: در این شرایط، کسانی که سالهاست همه کشور را هزینه کردند، فرصت ها را از دست دادند و کشور را به بیراهه بردند می بینیم که متاسفانه هنوز هم صدای آنها در رسانه ملی، تریبون های نماز جمعه و در بسیج، بیشتر از صدای رای مردم بازتاب دارد.
منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم این افراد لطف کنند و اجازه دهند که رای مردم در کشور حاکم باشد و رئیس جمهوری هم توجه دارند که حاکمیت رای مردم مفهومش حذف رقیب و رای دیگران نیست اما به هر حال باید تمایز روشن بشود و اگر قرار است تغییری در دولت و در حوزه های سیاست داخلی، اقتصادی و فرهنگی اتفاق بیفتد، این تغییر به سمت اصلاحات است.
وی افزود: امیدواریم شرایط به گونه ای نشود که بار دیگر افرادی از جریان مقابل، احساس کنند که باید کابینه را تعیین کنند. به هر حال رای مردم، نشان دهنده «نه» به این جریان بود، ما نمی گوییم که جریان مقابل ساکت و صامت باشند، آنها به اندازه رایشان و مقبولیتشان، حق سخن گفتن، اظهار نظر و نقد را دارند.
میرلوحی گفت: این جریان، روزهای بعد از انتخابات هم نسبت به برجام، رئیس جمهوری و اصلاحات بی انصافی می کنند که امیدواریم این حق را برای اکثریت جامعه قائل شوند و ما هم احترام به اقلیت را حتما مدنظر قرار می دهیم.
تهرام/۷۲۴۵/خبرنگار: معصومه جوان معبودی**انتشاردهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.