انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63366

6 بازدید0 views

به گزارش #فراسخن و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «حسین مهری» افزود: نقش ارزنده جهرمی در توسعه و ایجاد زیر ساخت های ارتباطی در دوران تصدی مسوولیت اش در شرکت ارتباطات زیر ساخت بسیار مشهود است زیرا اقدام های قابل توجهی در جهت خدمت رسانی به مردم در نقاط […]

به گزارش #فراسخن و به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، «حسین مهری» افزود: نقش ارزنده جهرمی در توسعه و ایجاد زیر ساخت های ارتباطی در دوران تصدی مسوولیت اش در شرکت ارتباطات زیر ساخت بسیار مشهود است زیرا اقدام های قابل توجهی در جهت خدمت رسانی به مردم در نقاط مختلف شهری و روستایی داشته است.
وی افزود: توسعه این زیر ساخت ها بالطبع می تواند شرکت ملی پست را در ارایه سرویس ها و خدمات گوناگون خود کمک کند.
مهری با اشاره به اقدام های اساسی و ارزشمند «محمود واعظی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: با حضور جهرمی در راس این وزارتخانه شاهد تثبیت و توسعه اقدامات صورت گرفته و استمرار نقش آفرینی موثر و کارآمد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور خواهیم بود.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با برنامه وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در کابینه دوازدهم خاطر نشان کرد: موارد مرتبط با بخش پست نشان از دغدغه و درک عمیق وی از چالش ها و موانع پیش روی صنعت پست کشور دارد.
رییس هیات مدیره شرکت پست با بیان اینکه مجموعه کارکنان شبکه پستی از جهرمی حمایت خواهند کرد، اظهار امیدواری کرد: وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم با رای قاطع نمایندگان مردم انتخاب شود.
به گزارش #فراسخن، محمدجواد آذری جهرمی توسط حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است.
وی با ۳۶ سال سن سابقه یک دوره تصدی مدیرکلی امنیت سیستم های ارتباطی را در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران دارد.
آذری جهرمی به مدت ۲ سال عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی رایتل (۹۵-۱۳۹۳) بوده و در حال حاضر معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران است.
یک دوره عضویت در هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ایران(۹۵-۱۳۹۳)، عضوکمیسیون عالی تنظیم مقررات شورای عالی فضای مجازی ، عضو کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای شورای عالی فضای مجازی، عضو ناظر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی از دیگر مسئولیت های آذری جهرمی در سال های گذشته است.

برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی #فراسخن در تلگرام همراه شوید:
@IRNAeco
اقتصام*۲۰۲۲** ۱۵۶۱**خبرنگار: میثم طاهری**انتشار:مژگان توانا

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.