انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63413

9 بازدید1 views

به گزارش روز شنبه #فراسخن از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی در اجلاس دبیران استانی این حزب با یادآوری این که ما یک حزب دینی بوده و اعضای ما از نیروهای متدین و انقلابی هستند، تصریح کرد: در مجموعه ما یک فصل‌الخطاب و مرجع به نام هیات نظارت وجود دارد که مسئولیت […]

به گزارش روز شنبه #فراسخن از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی در اجلاس دبیران استانی این حزب با یادآوری این که ما یک حزب دینی بوده و اعضای ما از نیروهای متدین و انقلابی هستند، تصریح کرد: در مجموعه ما یک فصل‌الخطاب و مرجع به نام هیات نظارت وجود دارد که مسئولیت اصلی آن حفظ کیان موتلفه اسلامی است.
حبیبی به انتخابات‌ آینده مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم برای انتخابات سال ۱۳۹۸ موثر باشیم باید از امروز شروع کنیم تا دستمان پُر باشد، یعنی باید به تعداد کل نمایندگان مجلس نامزد انتخابات از داخل یا خارج از موتلفه اسلامی نامزد شناخته شده داشته باشیم.
وی ادامه داد: در نزدیکی‌های انتخابات هم می‌توانیم در مورد این که آیا روحانیت وارد میدان انتخابات می‌شود یا نمی‌شود یا این که آیا اصولگرایان وحدت و ائتلاف دارند یا ندارند وارد بحث شویم، اما آنچه امروز ضروری به نظر می‌رسد، این است که ما باید کار مستقل خودمان را انجام دهیم تا اگر قرار شد با گروه‌های همفکر وارد مذاکره شویم و دستمان پُر باشد.
وی همچنین با بیان این که ما در مجموعه حزب موتلفه دو وظیفه داریم که از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است، اظهار کرد: اولین وظیفه ما حفظ نظام و دومین آن حفظ کیان این حزب است.
وی با روایتی از یک جلسه خصوصی در حضور رهبر معظم انقلاب، گفت: در سال ۷۸ ایشان یک مجموعه ۳۵ نفره را به صورت خصوصی دعوت کرده بودند و نگرانی‌هایشان را در دو موضوع اعلام فرمودند. نخست این که امروز دشمن خیلی پیچیده‌تر از گذشته رفتار می‌کند و همه باید مراقب باشند و دوم این که مبادا نیروهای انقلاب به بهانه‌های مختلف در مقابل هم قرار بگیرند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ایشان در آن جلسه به ما توصیه کردند که به سراغ رقبایی که در اصول با شما اشتراک نظر دارند، بروید.
حبیبی افزود: بعد از آن جلسه ما به سراغ خیلی از افراد رفتیم که نتیجه آن هم به تشکیل گروهی با نام «وفاق» انجامید.
وی با تاکید بر این که امروز هم دشمن خیلی پیچیده‌تر و حساب شده‌تر از گذشته در مقابل ما قرار دارد، گفت: در حال حاضر برخی عقلای نظام حتی با تفاوت سلیقه‌هایی که دارند، دراین مساله دارای اتفاق نظر هستند که رابطه و ظرفیت ما چگونه باید در خدمت تقویت نظام قرار گیرد.
وی تصریح کرد: ما در موتلفه اسلامی هم در این موضوع خود را مسئول می‌دانیم و معتقدیم زمانی می‌توانیم این مسئولیت‌ها را عملیاتی کنیم که یکپارچه بوده و مراقب باشیم تا برخی آفت‌ها به ما آسیب نرساند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان این که هر حرکت و حرفی که در موتلفه اسلامی بوی تفرق و انشقاق بدهد برای ما مضر است، اظهار کرد: بحمدالله همه ما برای داشتن یک حزب مقتدر و یکپارچه توافق داریم.
حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد:حزب موتلفه اسلامی امروز به این سطح از نظام‌مندی رسیده که مجموعه تشکیلاتش را به جای اتکا به اشخاص، متکی به سیستم کرده است، مرحوم عسگراولادی پایه گذار این تفکر در حزب موتلفه اسلامی است.
وی با بیان این که مرحوم عسگراولادی معتقد به نظام‌مند شدن تشکیلات حزبی بود، خاطرنشان کرد: ما برای این نظام‌مندی کارهای فراوانی با هدایت آن مرحوم و شورای مرکزی حزب انجام دادیم. این نظام‌مند بودن و رشد معنوی تشکیلات شرایط خوبی برای ما فراهم کرده است که باید این را حفظ کنیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: امروز موتلفه اسلامی باید در راستای اقتدار مشروع حرکت کند تا بتواند در حوادث سیاسی اثرات مهمی برجای بگذارد.
سیام * ۹۳۱۴**۱۳۳۶
تنظیم:داود توسلی**انتشار: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.