انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63415

5 بازدید0 views

به گزارش روز شنبه #فراسخن، سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به برنامه های هفته جاری فراکسیون نمایندگان ولایی با وزیران پیشنهادی گفت: بر اساس زمانبندی مقرر شد، این فراکسیون صبح یکشنبه (۲۲ مرداد) با وزیران پیشنهادی امور خارجه و نیرو و عصر همان روز با وزیران پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و دادگستری جلسه برگزار […]

به گزارش روز شنبه #فراسخن، سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به برنامه های هفته جاری فراکسیون نمایندگان ولایی با وزیران پیشنهادی گفت: بر اساس زمانبندی مقرر شد، این فراکسیون صبح یکشنبه (۲۲ مرداد) با وزیران پیشنهادی امور خارجه و نیرو و عصر همان روز با وزیران پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و دادگستری جلسه برگزار کند.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیران پیشنهادی کشور و آموزش و پرورش نیز صبح دوشنبه(۲۳ مرداد) میهمان فراکسیون نمایندگان ولایی خواهند بود به سوالات نمایندگان درباره برنامه های خود برای ۴ سال آتی دولت دوازدهم پاسخ دهند.
وی افزود: وزیران پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، نفت و فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز صبح سه شنبه(۲۴ مرداد) با حضور در مجلس شورای اسلامی مهمان جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی خواهند بود و برنامه های خود را برای ۴ سال آتی شرح می دهند.
نقوی حسینی همچنین از حضور وزیران پیشنهادی اطلاعات، جهاد کشاورزی و ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه(۲۵ مرداد) خبر داد و تصریح کرد: فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس صبح چهارشنبه میزبان سیدمحمود علوی، محمود حجتی و محمدجواد آذری جهرمی است.
به گزارش خانه ملت، سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزیران پیشنهادی ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز صبح پنجشنبه(۲۶ مرداد) در جلسه فراکسیون حضور می یابند و درباره برنامه های خود صحبت می کنند.
سیام**۹۳۱۴**
تنظیم: داود توسلی**انتشار: کتایون لامع زاده

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.