انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63437

5 بازدید0 views

علی وقفچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: به حتم در میان افراد معرفی شده برای هیات دولت، افراد کارآمد بسیاری وجود دارد و وجود ضعف درون آنها هم طبیعی است.وی یادآورشد: هنوز مطالعه کاملی بر روی افراد معرفی شده انجام نشده است، اما تلاش می شود بدون نگرش حزبی و […]

علی وقفچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: به حتم در میان افراد معرفی شده برای هیات دولت، افراد کارآمد بسیاری وجود دارد و وجود ضعف درون آنها هم طبیعی است.
وی یادآورشد: هنوز مطالعه کاملی بر روی افراد معرفی شده انجام نشده است، اما تلاش می شود بدون نگرش حزبی و سیاسی این بررسی ها انجام شود.
وقفچی اظهار کرد: انتظار می رود نخستین کاری که دولت دوازدهم در پیش می گیرد، مبارزه با فساد مالی و تاکید بر شفاف سازی مسائل باشد.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ثمره مبارزه با فساد مالی راه حل یکی از اساسی ترین مشکلات کشور که اشتغال است، خواند و گفت: دولت با حذف رانت ها و با حمایت از موسسات مالی، اعتباری و پولی کشور تلاش کند که اعتماد ملی را نسبت به موسسات مالی و پولی افزایش دهد.
وی تاکید کرد: موضوع سلامتی و پاکدستی کابینه باید نخستین اولویت مد نظر دولت دوازدهم باشد و به حتم به دنبال آن که تعهد و تخصص را هم مد نظر قرار دهد.
رئیس جمهوری سه شنبه ۱۷ مرداد در مجلس شورای اسلامی حاضر شد و وزرای پیشنهادی خود برای ۱۷ وزارت را معرفی کرد.
در این لیست ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم سید محمود علوی برای وزارت اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسعود کرباسیان برای وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد جواد ظریف برای وزارت امور خارجه، محمد بطحایی برای وزارت آموزش و پرورش، دکتر حسن هاشمی برای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، علی ربیعی برای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، محمود حجتی برای وزارت جهاد کشاورزی، سید علی رضا آوایی برای وزارت دادگستری، امیرحاتمی برای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، عباس آخوندی برای وزارت راه و شهرسازی، محمد شریعتمداری برای وزارت صنعت، معدن و تجارت، سید عباس صالحی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عبدالرضا رحمانی فضلی برای وزارت کشور، بیژن نامدار زنگنه برای وزارت نفت، حبیب الله بیطرف برای وزارت نیرو و مسعود سلطانی فر برای وزارت ورزش و جوانان معرفی شدند.
۳۰۰۱/۱۰۴۲خبرنگار:مینا افشاری** انتشاردهنده: اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.