انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63496

6 بازدید0 views

به‌گزارش شنبه شب #فراسخن به نقل از پایگاه خانه ملت، ‘مسعود کرباسیان’ امروز در فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی حضور یافت و درباره برنامه‌های خود برای حضور در کابینه دولت دوازدهم یادآورشد: در شرایط فعلی سونامی بیکاری را در پیش رو داریم.وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه کارم بعد […]

به‌گزارش شنبه شب #فراسخن به نقل از پایگاه خانه ملت، ‘مسعود کرباسیان’ امروز در فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی حضور یافت و درباره برنامه‌های خود برای حضور در کابینه دولت دوازدهم یادآورشد: در شرایط فعلی سونامی بیکاری را در پیش رو داریم.
وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه کارم بعد از انقلاب در بخش تولید شروع شد و دغدغه تولید و اشتغال را دارم، گفت: دستور کار ما برنامه ششم توسعه بوده و قرار نیست فعالیتی بیشتر از برنامه یادشده انجام دهیم.
کرباسیان با یادآوری اینکه شاید یکی از دلایلی که در این فضا نام من مطرح شده است، این باشد که با ۹۰درصد از وزیران پیشنهادی برای حضور در کابینه دوازدهم سابقه همکاری دارم، ادامه داد: ما باید براساس هماهنگی‌ها کارها را پیش ببریم و مردم نباید تاوان ناهماهنگی ها را بدهند، هماهنگی در زمینه اقتصاد یک اصل مهم است.
وزیر پیشنهادی برای حضور در کابینه دوازدهم با تاکید بر اینکه اصل ۴۴ قانون اساسی باید محور همه فعالیت‌ها قرار گیرد، توضیح داد: پیمانکار در تولیدضرر اوراق قرضه ۴۰ درصد را می‌دهد و در فعالیت بعدی خود این زیان کرد را اعمال می‌کند، به واسطه این مساله افزایش قیمت تمام شده را ایجاد کرده‌ایم و بازار رقابت را به‌داخل آورده‌ و آن‌را به خارج از کشور انتقال نداده‌ایم.
کربساسیان با یادآوری اینکه آیا مردم حلاوت برجام اقتصادی را چشیده‌اند یا خیر، گفت: سود بانکی باید کم شود، اما این مساله تورم زا است، مردم اگر پول خود را از بانک خارج کنند، کجا باید ببرند، باید محلی را برای آن ایجاد کنیم در غیر اینصورت پول‌های خارج شده از بانک‌ها به بازار ارز، طلا و دیگر بازارها منتقل می شود.
کرباسیان ادامه داد: در دنیا به دانشجوها گفته می‌شود، که برای کارورزی به تولیدی‌ها بروند، چرا از کارآفرینان فضای جدید نباید حمایت شود، خلاقیت در جوانان وجود دارد.
وزیر پیشنهادی وزارت اقتصاد و داریی با تاکید بر اینکه بر اساس گزارشات، ایران نخستین گمرک مبارزه با مواد مخدر و دومین گمرک مبارزه با قاچاق را دارد، ادامه داد: در مدت زمان فعالیتم در گمرک کشور ۳۰۰هزار کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
وی با یادآوری اینکه تولیدکنندگان در داخل کشور و شروع کار خود، چقدر باید مجوز دریافت کنند، توضیح داد: برای یک واردات کوچک، باید ۲۲ مجوز مختلف دریافت کرد، ما ۳دهم درصد از تجارت دنیا را داریم، افزایش تراز تجارت ما ناشی از میعانات و خوراک پتروشیمی‌ها است.
کرباسیان با بیان اینکه بازار کشورهای روسیه، قطر، عراق و افغانستان برای ایران آماده است و ما می‌توانیم با ارز ثابت از صادر کنندگان حمایت کنیم، تصریح کرد: آقای طیب‌نیا در این شرایط بسیار موفق عمل کرده و او به من قول داده است، به عنوان دانش‌آموخته اقتصاد به ما کمک کند، ایشان به عنوان مشاور ارشد در کنار م همکاری می‌کند.
وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه لازم است، بحث تراز تجارت جهانی را در یک نشست مفصل توضیح دهم،
گفت: اصلی‌ترین کار در کشور مبارزه با فساد بوده که با شفاف‌سازی و ارائه آمار به مردم امکانپذیر است و در زمینه پولشویی نیز باید با خارجی‌ها همکاری کنیم.
**کرباسیان گمرکات را متحول کرد
‘محسن بیگلری’ از اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی نیز در ایین نشست با بیان اینکه کرباسیان گمرکات را متحول کرد، اما نمی‌توان گفت فساد را در آنجا به صفر رسانده‌ است، افزود: وی فساد در گمرک‌های کشور را به‌حداقل رسانده و دستگاه‌های ایکس ری را در این مجموعه نصب کرده است.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه یکی از مواردی که آقای روحانی در انتخابات روی آن مانور داد، بحث شفافیت در گمرکات بود، ادامه داد: مطمئن هستم با حضور کرباسیان مشکل بانک‌ها برطرف و بحث مالیات شفاف می‌ شود.
**رشد ۱۰پله‌ای کشور در مبارزه با مفاسد اقتصادی
‘غلامرضا کاتب’ دیگر عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه بیشترین پرسش ها از وزیر پیشنهادی وزیر اقتصادی و دارایی درباره هماهنگی بین بانک مرکزی، وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان برنامه و بودجه بود، گفت: نبود هماهنگی آسیب جدی به تیم اقتصادی دولت می‌زند.
به گزارش خانه ملت، رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی یادآورشد : در مبارزه با مفاسد اقتصادی در داخل کشور۱۰ پله صعود داشته‌ایم.
شبد**سیام*۳۰۶۱*۱۴۴۹*۱۰۱۰
تنظیم کننده: میترا بلندقامتی**انتشار: حسن معظمی

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.