انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 63497

8 بازدید2 views

به گزارش #فراسخن، «مردم» روز شنبه در گزارش خود با اشاره به انتقادهای اخیر ترامپ از ایران در باره حقوق بشر و برنامه موشکی آورده است که این دو موضوع نیز در کل جزو توافق هسته ای نیست.رسانه با نفوذ چینی نوشته است که ترامپ در انتقادهای خود برنامه موشکی ایران و از جمله حقوق […]

به گزارش #فراسخن، «مردم» روز شنبه در گزارش خود با اشاره به انتقادهای اخیر ترامپ از ایران در باره حقوق بشر و برنامه موشکی آورده است که این دو موضوع نیز در کل جزو توافق هسته ای نیست.
رسانه با نفوذ چینی نوشته است که ترامپ در انتقادهای خود برنامه موشکی ایران و از جمله حقوق بشر را مطرح می کند در حالیکه در برجام به آن پرداخته نشده است.
روزنامه یادآور می شود: به همین دلیل است که ایران تحریم هایی را که ترامپ دنبال می کند در تناقض با برجام می داند و به آن اعتراض کرده است.
ارگان حزب حاکم چین می افزاید: به رغم همه انتقادهایی که ترامپ مطرح کرده تاکنون دو بار وزارت خارجه آمریکا توافق هسته ای منعقد شد از سال ۲۰۱۵ را تمدید کرده است.
به گزارش #فراسخن، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه با انتقاد مجدد از توافق هسته‌ای گفت که فکر نمی‌کند ایران به روح برجام پایبند مانده باشد.
دولت ترامپ تاکنون دو بار پایبندی تهران به توافق هسته‌ای را تایید کرده است اما مقام‌های آمریکایی مکرر مدعی عدم پایبندی تهران به روح برجام می‌شوند.
آمریکا چندی پیش قانون تحریم‌های ایران، کره شمالی و روسیه را به اجرا درآورد؛ قانونی که از آن به عنوان نقض تعهدات واشنگتن یاد می‌شود.
مقام‌های کشورمان بارها تاکید کرده‌اند که تهران تسلیم خواست طرف آمریکایی نخواهد شد و به برنامه دفاعی و موشکی که هدف انتقاد پیوسته مقام‌های غربی است، با قدرت ادامه خواهد داد.
پیش از این برخی سیاستمداران آمریکایی از جمله «باب کورکر» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا از تلاش‌ها برای فشار به ایران با هدف کناره گیری تهران از برجام خبر داده بودند.
با این حال «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرده است که چنانچه آمریکا بخواهد برجام را متوقف کند، باید هزینه آن را هم بپردازد.
آساق**۲۳۱**انتشاردهنده:فرهاد راستی

انتهای پیام /*

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + information + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: duty (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “”+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: duty () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

ارسال به دوستان

نام:

ایمیل گیرنده:

برای ارسال به چندین ایمیل از علامت , استفاده کنید

Captcha:

نظرات بسته شده است.